Zasoby, z których korzystam

Podziel się ...
Share

Bardzo często otrzymuję wiadomości od Was, z jakich narzędzi korzystam do tworzenia tego bloga, albo za pomocą czego tworzę poszczególne etapy tutoriali lub z czego korzystam do nauki i rozwoju.

Pomyślałam, że dobrze byłoby stworzyć stronę, na której będziecie mieli wszystkie informacje odnośnie zasobów z których korzystam w mojej codziennej pracy. W tym jednym miejscu zgromadziłem wszystkie narzędzia jakie używam do tego, aby tworzyć swoje internetowe firmy. Nie ma w nich niczego specjalnego poza tym, że subiektywnie uznałem je za przydatne (a niekiedy najlepsze).

Najciekawsze z nich będę starał się opisywać na blogu i tłumaczyć dlaczego korzystam akurat z nich. Dodam jeszcze, że często dokładam kolejne narzędzia do swojej pracy, ale nie musisz się martwić, ponieważ na bieżąco będę aktualizował tą stronę. Polecam Ci tą zakładkę w celach informacyjnych i Twojej własnej wygody.

_stacjakultura_1383832604Mam szczerą nadzieję, że narzędzia tu przedstawione będą dla Ciebie pomocne. Jeśli tak właśnie będzie to koniecznie napisz do mnie lub po prostu kliknij na dole tej strony „Lubię to” :)

Uwaga: Niektóre z podanych niżej linków to tzw. linki afiliacyjne. Kliknięcie w nie nic Ciebie nie kosztuje, ale mi może pomóc. Jeśli bowiem zdecydujesz się zakupić dany produkt, to zarobię na tym drobną prowizję. Nie kryję tego, gdyż nie mam się czego wstydzić. Opisuję tylko te produkty, z których miałem okazję korzystać i które okazały się dla mnie przydatne. Skoro okazały się pomocne dla mnie, to mogą przydać się i Tobie. Ale jako człowiek oszczędny (za takiego się uważam) zawsze zachęcam Cię do przemyślenia każdej decyzji zakupowej. Proszę Cię, absolutnie nie kupuj produktów, co do których nie jesteś przekonany i które nie służą osiąganiu Twoich celów.

Moje Podstawowe Narzędzia

Jeśli czytasz tą stronę to zapewne wiesz, że sam jej nie stworzyłem tylko używam bardzo profesjonalnych narzędzi, bez których nigdy nie osiągnąłbym takich efektów jakie mam teraz – właśnie dlatego, że zawsze staram się dobierać najlepsze dostępne rozwiązania jakie są na rynku. Używam ich, bo ułatwiają mi życie, a jestem przekonany, że również i Tobie mogą pomóc.

 

Meghost - hostingMeghost: 99% moich stron internetowych znajduje się na serwerach Meghost. Czemu? Ponieważ przez długi okres czasu korzystałem z różnych hostingów nie tylko na rynku Polskim, ale również w USA, ale po wielu awariach i kiepskiej opiece technicznej zdecydowałem się na współpracę z nowym dostawcą hostingowym i jestem pod niesamowitym wrażeniem nie tylko łatwości obsługi panelu, ale także bardzo szybkiej i profesjonalnej opieki technicznej. Na razie nic nie wskazuje, abym musiał zmieniać dom dla moich stron. Polecam Ci gorąco właśnie tą firmę, ponieważ wiem jak ważna jest bezawaryjność i pomoc zwłaszcza u osób, które dopiero co zaczynają rozwijanie własnego biznesu internetowego i stawiają pierwsze kroki w sieci pod tym względem.

 

ServaqServaq: Jedyna możliwość, gdzie w pakiecie dostałem kompletny zestaw narzędzi. To zadziwiające jak wiele pieniędzy wydałem w narzędzia, które są mi potrzebne do pracy i tylko dlatego, że nikt nie wpadł na pomysł sprzedaży ich w pakiecie albo dlatego, że żadna firma nigdy nie posiadała takich narzędzi w komplecie. Musiałem szukać autorespondera gdzie indziej, stronę dostarczył mi kto inny, jeszcze kto inny zadbał o moją aplikację. Za wszystko płaciłem osobno, aż do momentu kiedy nie pojawiła się firma, która wszystkie te narzędzia nie zaproponowała w zestawie. Aktualnie korzystam z narzędzi autorespondera, strony i aplikacji firmy Servaq, ponieważ nie dość, że zaproponowano mi jakość to jeszcze w atrakcyjnej cenie. Na razie nic nie zapowiada, abym zmienił dostawcę głównych narzędzi internetowych, na których opieram swoje biznesy.

 

logo_popup

NetSendo: Z NetSendo możesz otrzymywać powiadomienia, gdy tylko ktoś zapisze się na Twoją listę i kliknie na e-maile, więc masz potężny wgląd na to jak rozbudowuje się Twoja lista mailingowa. Jest to niesamowite narzędzie marketingowe służące do budowy list mailingowych i automatycznej komunikacji z czytelnikami i odbiorcami. Maile, które otrzymujesz ode mnie wychodzą właśnie z NetSendo. Używam go w swoim biznesie codziennie. Zdobądź swój pierwszy miesiąc korzystania z tego niezwykłego narzędzia za darmo!

 

InstapageInstapage: Jest to zdecydowanie moje ulubione narzędzie do łatwego tworzenia wysokiej jakości stron docelowych i stron przechwytujących. Instapage pomoże Ci konwertować widzów na abonentów Twoich list mailingowych lub klientów Twoich produktów. Najlepsze jest to, że działa zarówno z WordPress. Od kiedy zacząłem z niego korzystać moje strony wyglądają profesjonalnie, a co za tym idzie zwiększył się efekt zapisów i sprzedaży.

 


Mój rekomendowany program partnerski – Bez żadnych inwestycji

Money 2 Money: Zdecydowanie jeden z najlepszych obecnie programów partnerskich w moim portfelu afiliacyjnym. Zobacz ile ludzi dzisiaj korzysta z produktów bankowych, a Ty nie masz z tego ani centa. Bogacą się tylko instytucje bankowe.

A gdybyś dzisiaj mógł mieć takie system, który pozwoliłby Ci zarabiać na tym, iż ludzie otwierają rachunki bankowe, zaciągają kredyty lub korzystają z rzeczy które na co dzień i tak robią?

No właśnie dlatego zdecydowałem się na przygotowanie specjalnego systemu wsparcia dla wszystkich osób, które dołączają do tego niesamowitego systemu partnerskiego.

 

 


 Tych bramek używam do gromadzenia pieniędzy

  • Giełda BitBay – świetne miejsce, do którego schodzą mi wypłaty z programów partnerskich wypłacających prowizje w Bitcoin, czyli kryptowalucie. Jeśli myślisz lub już zarabiasz w internecie, a nie masz jeszcze portfela Bitcoin to koniecznie załóż i ciesz się nowoczesną formą zarabiania w wirtualnej walucie, którą natychmiast możesz w tym samym miejscu zamienić na złotówki i wypłacić.

Inne narzędzia i aplikacje, które wykorzystuję na co dzień

  • Nozbe – świetne rozwiązanie do zarządzania zadaniami zgodnie z metodologią GTD (Getting Things Done). Bez niego – nie byłoby tego bloga i biznesów, które robię.
    Możesz skorzystać z 10% Kodu Rabatowego. Kod rabatowy: inteligentnydochod
  • Evernote– mój internetowy notatnik dostępny na wszystkich urządzeniach.
  • Dropbox– podstawowe miejsce do przechowywania plików.
  • MyOwnConference — mój system, którego używam do prowadzenia webinarów i autowebinarów

Rozliczenia i ksiegowość

  • SERVAQ Consulting – to firma, która zajmuje się księgowością i rozliczaniem moich dokumentów. Dlaczego akurat ta? Ponieważ to pierwsze biuro rachunkowe, które mocno odciąża mnie w biurokracji (a tego nie lubię) i pozwala zająć się tym co lubię najbardziej, czyli tworzeniem nowych postów i materiałów dla Was. Z reguły biura rachunkowe działają tak, że proszę dokumenty (mało mają czasu na doradzanie) i na dniach pojawi się fakturka, a chyba nie o to chodzi w Biznesie. Obecnie korzystam biura rachunkowego Servaq Consulting i jestem zadowolony z ich obsługi.

 


(Visited 1 012 times, 1 visits today)
Podziel się ...
Share
error: Content is protected !!
Share This