Zarabiaj Na Trzymaniu Kryptowalut Na Własnym Portfelu ~10% Miesięcznie

Podziel się ...
Share

Zawsze jak pojawia się coś atrakcyjnego na rynku staram się zrobić analizę i zbadać opłacalność danego cudownego „biznesu”.

Często jest tak, że zanim ktoś coś sprawdzi to krytykuje i tworzy syndrom piramidy kompletnie nie znając się na rzeczy. A być może słucha swoich znajomych, którzy płacą za niego rachunki  :-)

Trafiłem na program, który z pozoru obiecuje złote góry i tym górom postanowiłem dzisiaj się przyglądnąć.

Kryptowaluty to obecnie jeden z najlepszych trendów zarobkowych. Pamiętasz Bitcoina i jego szarżę w grudniu 2017 roku do 19 500$ ? Jeśli tak to z pewnością zaskoczył Cię jego spadek tak jak wielu innych ludzi do 3 500$ aż nagle bo dnia 22 czerwca 2019 ponownie przebił granicę 10 000$ i wszystko wskazuje na to, że ten wzrost się utrzyma umacniając zdecydowanie swoją pozycję lidera na rynku kryptowalut.

Ale do rzeczy.

Mając swoje kryptowaluty trzeba je gdzieś trzymać. Istnieje cała masa różnych portfeli, ale moją uwagę przykuł jeden z nich wzorowany na Plus Tokenie, który zrobił niesamowitą furorę w świecie kryptowalut.

Sam osobiście korzystam z Trezora uznawanego za jeden z najbezpieczniejszych portfeli na świecie, ponieważ to portfel mechaniczny (wymagający autoryzacji przyciskiem i kodem po podpięciu do komputera), ale jednocześnie trzymam swoje krypto na takich portfelach, z których mam zyski jak Plus Token czy Cloud Token, o którym mówi się jako o dziecku Plus Tokena.

Przyjrzyjmy się zatem Plus Tokenowi.

Plus Token – Dlaczego jest numerem jeden ?

Co ma na ten moment Plus Token czego nie mają inne projekty:

 • Plus Token – ponad rok działalności – ugruntowany projekt, duża społeczność, przeszedł drogę od startapu do dziś, stworzył giełdę – co było przełomowe, daje duży zarobek dla firmy – zarobki giełdy binance to aż 3,5 mln $ tylko na opłatach transakcyjnych dziennie
 • Po uruchomieniu giełdy Plus Token wstrzymał możliwość zakupu tokenów od Firmy – przez co powiedział – my już nie potrzebujemy waszych środków – nie potrzebuje już finansowania projektu z ludzi
 • Jeśli chce ktoś zakupić Plus Tokena – kupuje go na giełdzie przez co biznes się napędza
 • Właściciele zapraszani są na największe Eventy blockchain na świecie – co potwierdza moc technologiczną projektu
 • Ugruntowany projekt, pioniero rok wyprzedzający konkurencję – wszyscy oglądają i wzorują się na Plus Token
 • Coraz więcej miejsc na świecie akceptujących płatności w Plus Token ( np Taobao zaakceptowali płatność za pomocą plusów! Taobao to chińska platforma zakupów online dla handlu detalicznego C2C, która została wprowadzona 10 maja 2003 r. przez spółkę dominującą Alibaba Group. Taobao.com znajduje się w pierwszej dziesiątce najczęściej odwiedzanych stron internetowych.) Bardzo dużo punktów w Niemczech, w Polsce pierwszy punkt z możliwością płatności Plus Tokenem – będzie znajdował się w Gdańsku!
 • Pełny ekosystem dla przemysłu kryptograficznego – Latem tego roku zostaną uruchomione –  Bankomaty, pożyczki peer to peer, platforma gier, main net, mining. Jak widzisz będzie działo się bardzo dużo – tak naprawdę to dopiero początek. Możliwości będą znacznie większe 

Plus Token jest numerem jeden w tego typu biznesach i zostanie tak jeszcze długi czas – jest rok przed konkurencją. Cena tokena nadal rośnie, przez co daje zarabiać dodatkowo.

Przykład naliczeń w Plus Tokenie na swoim kanale przedstawił Future Biznes – dokładnie taki sam system naliczeń występuje w bliźniaczym programie Cloud Token.

Co byś powiedział na zdecentralizowany portfel kryptowalut – w którym za trzymanie swoich środków otrzymujesz wynagrodzenie ?

 • Nic nie kupujesz
 • Możesz wypłacić środki w każdym momencie
 • Zarabiasz 6 – 12 % miesięcznie (średnio 10%)
 • Nie płacisz żadnego abonamentu
 • Zarabiasz od pierwszego dnia działania
 • Nie jest to program zarobkowy tylko portfel – więc mamy dostęp do naszych środków w każdej chwili 

Cloud Token – bo tak nazywa się nasz portfel to zdecentralizowany portfel kryptowalut – w pełni bezpieczny przed atakami hakerskimi. Dzięki decentralizacji dostęp mamy do niego tylko my – a nie Firma. Jest to nic innego jak darmowa aplikacja na Androida lub IOS – którą pobieramy na nasz telefon i za trzymanie na nim naszych krypto – otrzymujemy wynagrodzenie.

Twoje przelane na portfel kryptowaluty – generują zysk poprzez arbitraż handlowy – podłączonego do aplikacji bota (sztucznej inteligencji), który wykonuje kupno / sprzedaż i zarabia na różnicy kursów na giełdzie. Działania arbitrażowe oznaczają, że żadne straty nie są tutaj możliwe.

Cloud Token to zdecentralizowany portfel cyfrowy, który integruje nasze cyfrowe aktywa na jednej platformie i funkcjonuje jako narzędzie socjalne i majątkowe. Została tutaj wdrożona technologia blockchain 4.0, która posiada możliwość wykonywania zaszyfrowanego tradingu i płatności, używając własnej technologii blockchain.

Jest on konkurencją projektu Plus Token, który to osiągnął w ostatnich miesiącach ogromny sukces. Wystartował w kwietniu 2018 r. z ceną 0,40$ a 11 kwietnia 2019 r. jego cena wynosi już ponad 70$ (aktualizacja 22.06.2019r cena ponad 100$ za sztukę) i ciągle rośnie (ponad 17 500%). Tak więc osoby zaczynające na początku w PlusToken zarobiły fortunę.

Cloud Token daje nam możliwość zarobić do 10% miesięcznie!

Możesz zacząć nawet od kilku dolarów wielkość depozytu zależy od Ciebie!

Cloud token to aplikacja na smartfon, w której możesz przechowywać kryptowaluty oraz inwestować w projekty związane ze sztuczną inteligencją, np. JARVIS AI

Przychód pasywny: około 10% miesięcznie

Dlaczego Cloud Token?

 1. Ten Model Biznesowy już się sprawdził.
 2. Na czele tego projektu stoją takie osoby ze świata kryptowalutowego-blockchainowego jak Sheng Zhao osoba, która organizuje największe wydarzenia na świecie związane z technologią Blockchain (CEO – World Blockchain Forum) na tych wydarzeniach pojawiają się takie osoby jak Roger Ver (Bitcoin Cash), Vitalik Buterin (Ethereum) czy McAfee
 3. Tu nic nie zamrażamy, nie kupujemy, nie czekamy na zwrot kapitału – udostępniając swoje kryptowaluty do arbitrażu otrzymujemy 10% miesięcznie od tej kwoty wypłacane codziennie (0.3%) w Cloud Tokenie, który możemy w każdej chwili zamienić na Ethereum i wypłacić lub trzymać długoterminowo licząc na wzrost jego ceny jak miało to miejsce w podobnym projekcie (cena urosła od 0.40$ do ponad 80$ w rok)
 4. W dowolnym momencie możemy wypłacić swój kapitał
 5. Prostota. Założyć DARMOWY portfel możemy w kilka minut i zacząć generować zyski od wartości naszych kryptowalut.
 6. Udostępniając np 1 BTC on zawsze na nas pracuje. Może on oczywiście stracić na wartości, ale też wzrosnąć. Jeżeli nasz 1 BTC jest wart 8000$ pracuje na nas 0.3% z 8000$, natomiast jeżeli za kilka miesięcy Bitcoin będzie wart 20,000$ to dzień w dzień będzie przychodzić 0.3% już od wartości 20,000$

Obecna cena tokena: $0.4380 (stan na 23-06-2019)

42% od Startu do czerwca!

Cena początkowa: $0.30

Będąc na początku masz możliwość zarabiania około 10% miesięcznie zysku (reinwestując znacznie więcej) + dodatkowo możesz skorzystać z wzrostu kursu Cloud Token.

Aktualnie cena na starcie wynosi 0,3$ (już 0,4120$ 📈 👉 37,3% wzrostu ceny). Porównując do konkurencyjnego projekty Plus Token można wiele zyskać będąc na samym początku dzięki wzrostowi ceny.

Jak zarabiać znacznie więcej?

Zdeponuj na portfelu w wybranej kryptowalucie przykładowo 1000$. Otrzymuj około 0,3% dziennie w tokenie CTO. Kumuluj go. Puki cena jest niska i zyskaj na wzroście. W naszej grupie otrzymasz strategię jak wyciągnąć najwięcej. Aplikacja zarabia na Arbitrażu( kupuje taniej na jednej giełdzie a sprzedaje drożej na drugiej w tym samym czasie). Co odróżnia projekt od konkurencji to to, że mamy wgląd w transakcje na bieżąco co czyni projekt bardziej transparentnym.

CloudToken zapewnia całkowitą przejrzystość handlu kryptograficznego na giełdach w czasie rzeczywistym. Zobacz na zrzucie ekranu.

Instrukcja rejestracji jest bardzo prosta i znajduje się na stronie cloudtokens.pl . Polega na pobraniu specjalnej aplikacji, która jest portfelem dla Twoich kryptowalut. Po zainstalowaniu według instrukcji i doładowaniu swojego portfela wysyłasz swoje krypto do arbitrażu według zaleceń z instrukcji.

W całym internecie istnieje bardzo duże wsparcie dla aplikacji i jej użytkowników. Możesz dołączyć do naszej grupy na Telegramie, na której znajdują się użytkownicy Cloud Tokana z mojego bloga. Tu masz link: t.me/CloudTokenOfficialPoland

Cloud Token Poradnik – Instrukcje

Uwaga! Jeśli zaczniesz działania w naszym zespole mam dla Ciebie kilka Bonusów

1 Dostęp do grupy Liderskiej na Telegramie, dokładne instrukcje jak działać (aby otrzymać zaproszenie do tej grupy musisz przejść weryfikację po wypełnienia formularza z kroku drugiego na stronie cloudtokens.pl

Koniecznie aby przejść weryfikację Użyj Kodu Referencyjnego 4916658589 Podczas Tworzenia Konta w Aplikacji – pobierz aplikację na telefon komórkowy tutaj => CloudTokenWallet.com

2. Dostęp do Zoomów – codziennych spotkań i prezentacji na żywo tego projektu

3 Twoją własną stronę do promocji projektu, spersonalizowane materiały do promocji

Jak zacząć ? Co musisz zrobić ?

(dokładne poradniki PDF – znajdziesz >> TUTAJ << – począwszy od pobrania, rejestracji, przelania środków, uruchomienia bota itd.)

Pobranie i instalacja portfela 

Pobieramy portfel na Androida lub IOS – pobieramy go tutaj:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cloudwallet.android

iOS: https://app-dl.cloudtokenwallet.com/ios/app-download.html

Instalujesz najnowszą dostępną wersję.

Wymagany jest kod referencyjny od osoby, która zaprosiła Cię do portfela – mój to 4916658589 (Ty otrzymasz swój kod wraz z własną stroną, ale więcej informacji znajduje się na grupie Liderskiej, do której otrzymasz zaproszenie po wypełnieniu formularza w kroku drugim na stronie cloudtokens.pl )

JAK wpłacić depozyt i uruchomić bota JARVIS w portfelu Cloud Token?

Michał na swoim kanale przedstawia krok po kroku proces wpłat i aktywacji arbitrażu. Sami zobaczcie jakie to proste.

 


(Visited 903 times, 1 visits today)
Podziel się ...
Share

Skomentuj:

komentarzy

Author: Greg

Od lat Grzegorz skutecznie pomaga wielu ludziom budować internetowe biznesy, które generują pasywne dochody. Pasjonuje się automatyzacją w biznesach i jest autorem książek o tematyce tworzenia firm w internecie. Osobiście nadzoruje prace swoich podopiecznych, dzięki czemu mogą cieszyć się nieprzeciętnymi wynikami. Na blogu Inteligentny Pasywny Dochód za pomocą wpisów i podcastów dzieli się swoja wiedzą, aby inni mogli z niej korzystać realizując swoje zamierzone cele.

Share This Post On
468 ad
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
0
Would love your thoughts, please comment.x
Share This