Pierwsze kroki z IPD do pasywnego dochodu

Podziel się ...
Share

Grzegorz Ciupek

 

Grzegorz Ciupek jest, twórcą Systemu IPD pasywnego dochodu. Jeśli jesteś nowy w świecie biznesu online, blogów i pasywnego dochodu, ta strona jest dla Ciebie! Zawiera informacje potrzebne, aby osiągnąć szybkie efekty i rozpocząć pewnie własne przedsięwzięcie!

 

Pasywny Dochód: IPD Definicja

W celu stworzenia wiarygodnych źródeł dochodu pasywnego, musimy najpierw zrozumieć, co dokładnie termin pasywny dochód oznacza. Definicje są różne.
Z mojego doświadczenia, jest to to co większość przedsiębiorców internetowych pragnie i na czym ja się mocno skupiam IPD oznacza:

Budowanie firm internetowych, które wykorzystują systemy automatyki , które pozwalają na transakcje , przepływy pieniężne i wzrost zdarzeń transakcyjnych, bez konieczności obecności w czasie rzeczywistym.

Innymi słowy, nie poświęcają czasu, aby widzieć efekty. Zamiast tego, przedsiębiorcy internetowi inwestują swój czas z góry tworząc wartościowe produkty i automatyczne systemy. Najpierw ciężko pracują, aby nieustannie czerpać korzyści później.

Model Biznesowy IPD

W wideo poniżej, prezentuje dokładnie to, jak zbudowany jest model biznesu „Inteligentny Pasywny Dochód”. To jest podstawą moich dochodowych firm internetowych, czego wszystkiego również wszystkiego uczę tutaj IPD. Jeśli czytałeś czterogodzinny tydzień pracy, będzie to dla Ciebie dość znajome. Ta książka bardzo mnie zainspirowała, co zresztą widać w jakim błyskawicznym tempie rozwijam swoje Firmy.

Czym jest ten pasywny dochód

Na początku musimy rozwiać niektóre mity i ustalić realistyczne oczekiwania zanim przejdziemy dalej.

1. Generowanie pasywnego dochodu nie jest łatwe i wymaga dużo ciężkiej pracy.
Nic w życiu nie przychodzi łatwo. Przy zarabianiu pieniędzy nie jest inaczej. Wiele tradycyjnych i znanych sprzedawców czy marketerów internetowych i przedsiębiorców online będzie starało się przekonać Cię, abyś myślał inaczej. Czemu? Ponieważ oni próbują zarabiać na fałszywych nadziejach. Jestem tu, by powiedzieć Ci prawdę: biznes online jest trudny. Zrobię co w mojej mocy, aby poprowadzić Cię i dać Ci informacje, których potrzebujesz, ale nie mogę Cię zmusić do działania; to zależy już tylko od Ciebie.

2. Generowanie pasywnego dochodu nie stanie z dnia na dzień.
Nie zamierzam uczyć, czy wierzyć w systemy szybkiego zarabiania pieniędzy. Mój pierwszy biznes w Internecie trwał około roku ciężkiej pracy, zanim pojawiły się efekty wystarczające, aby utrzymać rodzinę. Nie mówię nic o tym, że będzie łatwo. Na pewno da się stworzyć swój Biznes szybko. Ale w kategoriach względnych, że to „szybko”, ponieważ zdecydowałem się zrezygnować z tradycyjnego biznesu, gdzie miałem wizję emerytury po osiągnięciu 67 roku życia i postanowiłem uczynić moje życie moją własnością w o wiele krótszym czasie. Ty możesz to również zrobić.

3. Generowanie pasywnego dochodu nie jest to niemożliwe.
Dochód pasywny był jak sen dla mnie, aż do roku 2015. Wtedy mogłem poświęcić się i rozpocząć działania prowadzące do rozwoju własnej firmy. Bez innych zajęć, postanowiłem i zdecydowałem,  aby moje marzenie stało się rzeczywistością. I wiesz co? Marzenie się spełniło i to jest niesamowite! Mogę zostać w domu z rodziną, pracować, kiedy chcę i podejmować własne decyzje. Ten styl życia jest możliwy i chcę, abyś go również doświadczył.

Rodzaje Pasywnych Dochodów: czego się spodziewać

Mam trzy odcinki podcastów, które uznaję za wymagane wysłuchania dla każdego, kto chce dostać się bardzo szybko do stworzenia pasywnych możliwości biznesowych dochodów. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na link poniżej, aby każdy odcinek zapisać jako plik MP3 na komputerze.

Następnie słuchać w wolnym czasie: gdy jesteś na siłowni, w domu, w trasie lub robisz porządki.

Fani IPD przekazują mi cały czas, jak bardzo te epizody pomogły im zrozumieć rodzaje możliwości pasywnego dochodu. Gwarantuję, że Oni również mogą Ci pomóc jeśli zainteresujesz się tematem pasywnych dochodów. A jeśli pokochasz te odcinki, koniecznie zapisz się na podcast na iTunes IPD , aby jak tylko ukażą się nowe odcinki mieć do nich dostęp.

Strategia odpowiedniej domeny, hosting i narzędzi

Strona jest istotną częścią każdego dochodowego biznesu dającego pasywne dochody. Istnieje kilka opcji stworzenia własnej strony, takich jak Blogger czy WordPress.com, które są darmowe. Są to wielkie możliwości dla niektórych osób, ale nie polecam tej drogi z dwóch ważnych powodów:

1. W przypadku korzystania z bezpłatnej usługi, nazwa domeny będzie prawie zawsze „ekstra” rozszerzeniem własnej domeny usługodawcy. Na przykład, jeśli stworzyłbyś własną stronę przez WordPress.com ID, adres internetowy będzie http: //inteligentnydochod.wordpress.com zamiast https://www.inteligentnydochod.pl

2. Masz mniej opcji dostosowywania do projektowania, funkcjonalności i przychodów. Na przykład wiem, że w przypadku bezpłatnych stron WordPress.com, jesteś ograniczony do używania tylko niektóre wtyczek i są ograniczenia co do reklam strony.

Same tylko te dwa powody sprawiają, że zdecydowanie Polecam Ci pójście z self-hosted stronie. Masz większą kontrolę, wygląda bardziej profesjonalnie, a naprawdę można nazwać go swoim własnym.

MegHost: firma hostingowa, Używanie i zaufanie

logo1000Używam do hostowania moich stron MegHost i od początku im zaufałem. Uwielbiam ich obsługę klienta, możliwości kontaktu i niezawodność.

Słyszałem opowieści, które budzą grozę od innych przedsiębiorców zajmujących się internetowymi biznesami w związku z problemami jakie mają z firmami hostingowymi. Nigdy nie mam ich z MegHost.

Poniżej wideo poprowadzi Cię przez kroki do dokładnego ustawiania swoją stronę na Meghost. Cztery (4) minuty to wszystko, czego potrzebujesz, aby zarejestrować swoją domenę, zainstaluj bloga, wybrać temat projektu i opublikować swój pierwszy post.

Kliknij tutaj, aby uzyskać ekskluzywną zniżkę IPD  za domenę i hosting!

Tak to Prawda: ja zarobię prowizję, jeśli zdecydujesz się skorzystać z MegHost. Są oczywiście inne firmy hostingowe dostępne na rynku, ale znowu polecam Ci właśnie ten hosting na podstawie mojego doświadczenia z firmą, z którą współpracuję już dłuższy czas, ponieważ buduję biznesy w Internecie więc wiesz, że zawsze dobieram najlepszych partnerów do współpracy. Jeśli zrobisz zakupy przez mój link partnerski, bardzo dziękuję Ci za wsparcie!

Mój newsletter i bezpłatny ebook

Zanim pozwolę Ci odejść, dzięki czemu będziesz mógł przejść do czytania ebooka, chciałbym serdecznie zaprosić Cię do subskrypcji mojego newslettera, który jest pełen ekskluzywnych materiałów, których nie można znaleźć na blogu.

W przeciwieństwie do innych sprzedawców internetowych, nie sprzedaję na mojej liście niczego. Używam go tylko, aby dać Ci niesamowite informacji, a nawet i być może współpracować z Tobą w przyszłości. Możesz zrezygnować w każdej chwili, ale obiecuję, że nie będziesz rozczarowany.

 

ipd 3dJa Dziękując, pragnę podarować Ci natychmiastowy dostęp do mojego bardzo popularnego eBooka, Inteligentny Pasywny Dochód . Jest to najbardziej obszerny przewodnik dostępny na sposób publikowania, prowadzenia działań internetowych i zautomatyzowania swojego biznesu.

eBook, w którym dokładnie opisuje co robię, aby mieć efekty w biznesie na swoim blogu. Został on pobrany już ponad 2 000 razy, a ludzie zaoferowali mi pieniądze za niego po przeczytaniu go, ale postanowiłem, że on zawsze będzie darmowy.

ebookPonadto wiem jak ważne jest umiejętne prowadzenie bloga, dlatego chcę Ci podarować również mój eBook Jak prowadzić Bloga. Dowiesz się z niego jak zarabiać na własnym blogu i jak uczynić z niego źródło stale pojawiających się dochodów pasywnych.

Ale to nie wszystko. Pamiętam jak dziś kiedy zrobiłem swoje pierwsze zestawienie finansowe. Zarobiłem 10 300 zł a wydałem ponad 11 000 złotych w ciągu jednego miesiąca. Tu nasuwa się powiedzenie „haruje jak wół a wydaje zestawieniejak baran”. Od tej pory zawsze korzystam z zestawienia finansowego. Dziś już wiem jak ważne jest liczenie pieniędzy, które zarabiam i wydaje dlatego od razu również i Tobie daję wzór takiego zestawienia gdzie będziesz mógł wykorzystać go we własnym życiu.

Wystarczy, że podasz swoje imię i e-mail poniżej, a otrzymasz kopię tego eBooka wraz z szablonem zestawienia finansowego od razu.

Dołącz do Mojego Biuletynu!

Doceniam Cię!

Chciałem tylko zakończyć stwierdzeniem, że jestem tu dla Ciebie, nie tylko jako przewodnik podczas Twojej podróży po świecie biznesu internetowego i po informacjach o tym jak rozpocząć lub kontynuować swoją karierę w Internecie, ale także jako przyjaciel.

Zrobię co w mojej mocy, aby odpowiadać na wszystkie wiadomości e-mail (jest to coraz trudniejsze na tym blogu ze względu na jego popularność, ale zawsze będę dawał z siebie wszystko, aby odpowiedzieć!). I nie wywyrzszam się nad nikim. Nie jestem specjalistą; Jestem po prostu facetem, który lubi ciężko pracować, pracować inteligentnie i używać wpływów w Internecie, aby moja www była lepszym miejscem dla Ciebie.

Dziękuję bardzo za wsparcie. A jeśli już jesteś tak daleko, chciałbym, abyś się przywitał na mojej stronie na Facebooku. Ja zdecydowanie szybko reaguje, i czekam na Ciebie!

Trzymaj się ciepło!

podpis2


(Visited 1 865 times, 2 visits today)
Podziel się ...
Share
error: Content is protected !!
Share This