Wczasy z internetu? Co właściwie robisz, że nie masz efektów?

Podziel się ...
Share

Wczasy? Czy wiesz jak trudno dzisiaj znaleźć odpowiedni sposób na to, aby pracować z dowolnego miejsca na ziemi poświęcając kilka godzin na pracę, a resztę na cieszenie się życiem?

Żartowałem :)

Wcale to nie jest trudne, ale za nim to nastąpi to musisz w to uwierzyć, że się da, a co ważniejsze to to, że możesz!

Od lat mamy zakorzenione, że musimy pracować po 8 godzin dziennie, aby zarabiać pieniądze i niezależnie od formy zarobku (etat, własna firma) pracujemy schematycznie przez minimum 8 godzin dziennie.

Zadaj sobie w tej chwili pytanie – „czy zdarzyło Ci się zakończyć dzień z myślą, że pomimo długiego czasu pracy to tak właściwie nic konkretnego dzisiaj nie zrobiłeś?”

Jeśli tak to nie przejmuj się tym – to dolegliwość ponad 90% ludzi w naszym kraju :)

Jednak są osoby, które zauważają ten problem u siebie i ja należę do jednych z tych osób :)

Bezproduktywne działanie i czas, który poświęcając na pracę mógłbym poświęcić dla rodziny lub na realizację swych pasji i pracę, którą mam wykonywać w dużo szybszym czasie skupiając się tylko na rzeczach istotnych dla mojej przyszłości.

20160616_124719Piszę ten artykuł siedząc na plaży w ciepłym słońcu wraz z rodziną i wiem, że to co w życiu osiągnąłem jest nie lada wyczynem, a co najlepsze – Ty możesz zrobić dokładnie to samo. Dzięki temu, że wykorzystuję internet budując swoje firmy jedna po drugiej staję się człowiekiem, który nic nie musi, ale może wiele i dzięki temu mogę dzielić się swoją wiedzą jak to zrobiłem, abyś Ty również mógł prowadzić takie życie. Pozostaje jedno pytanie – czy jesteś na to gotowy?

Dużo osób chce, ale to nie wystarcza. Inwestują pieniądze i nic im z tego nie przychodzi. Trzeba zrozumieć, że życie nie wybiera – życie płaci ludziom produktywnym.

W internecie da się zarabiać całkiem sporo pieniędzy. Żeby jednak to było możliwe to musisz zdać sobie sprawę z tego jakie czynności musisz wykonywać, aby to stało się i Twoim udziałem.

Pamiętaj!
Przestań pracować i zacznij wykonywać rzeczy ważne. Ważne to takie, jakie każdego dnia przesuwają Cię do przodu dzięki czemu jest szansa na lepszą przyszłość.

Ludzie skupiają się na rzeczach pilnych, bo trzeba je wykonać to jest jasne.

Przykładem może być zapłacenie podatku do urzędu skarbowego. Urząd zaczeka jeśli chce następnym razem też podatek. Jednak bez wykonania rzeczy ważnych tego podatku będzie mało.

Niestety urok naszego kraju nakazuje robić rzeczy pilne przez co zapominamy o ważnych, albo odkładamy je na bok.

Pamiętaj, że każdego dnia zrobienie rzeczy ważnej, czyli takiej dzięki której posuwasz się z rozwojem swojej internetowej firmy może doprowadzić Cię tam gdzie dzisiaj jestem ja.

Inną rzeczą jest, że wykonywanie rzeczy ważnych wiąże się z wychodzeniem z własnej strefy komfortu. Do pilnych i mało ważnych jesteśmy przyzwyczajeni :)

Dzisiaj wybrałem taki temat, bo widzę wielu ludzi, którzy utykają gdzieś w codziennych zmaganiach oszukując samych siebie, że coś robią, a później płaczą, że znowu im coś nie wychodzi :)

Zanim jednak zaczniesz płakać to sprawdź co robisz w ciągu dnia co przybliża Cię do efektów!

Podziel się w komentarzu co sprawia Ci największy problem w działaniu i osiąganiu tego czego chcesz.

 

 


(Visited 162 times, 1 visits today)
Podziel się ...
Share

Skomentuj:

komentarzy

Author: Greg

Od lat Grzegorz skutecznie pomaga wielu ludziom budować internetowe biznesy, które generują pasywne dochody. Pasjonuje się automatyzacją w biznesach i jest autorem książek o tematyce tworzenia firm w internecie. Osobiście nadzoruje prace swoich podopiecznych, dzięki czemu mogą cieszyć się nieprzeciętnymi wynikami. Na blogu Inteligentny Pasywny Dochód za pomocą wpisów i podcastów dzieli się swoja wiedzą, aby inni mogli z niej korzystać realizując swoje zamierzone cele.

Share This Post On
468 ad
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
0
Would love your thoughts, please comment.x
Share This