Jak Stworzyć Własnego eBooka

Podziel się ...
Share

 

Tutaj masz adres strony, o której mówię w nagraniu. Bardzo Cię proszę zapoznaj się z nią i jeśli zdecydujesz się na zakup narzędzi to zrób to klikając poniżej, a zobaczysz, że wsparcie będzie nieocenione tak od strony firmy (co mocno mnie zszokowało jak na polską firmę) jak również ode mnie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak napisać swojego pierwszego eBooka to zachęcam Cię do zapoznania się z moim wpisem, w którym wyjaśniam krok po kroku od czego zacząć i na co powinieneś zwrócić uwagę podczas pisania.

Jak wydać książkę, czyli jak napisać swojego pierwszego eBooka – poradnik dla początkujących

A tym czasem mam nadzieję, że webinar dostarczył Ci potrzebnych informacji i możesz już przejść do pisania swojego pierwszego eBooka.

Bardzo Cię proszę również o pozostawienie komentarza jeśli uznasz, że wiedza, którą Ci przekazaliśmy razem z Jakubem jest Ci pomocna.

 


(Visited 766 times, 1 visits today)
Podziel się ...
Share

Skomentuj:

komentarzy

Author: Greg

Od lat Grzegorz skutecznie pomaga wielu ludziom budować internetowe biznesy, które generują pasywne dochody. Pasjonuje się automatyzacją w biznesach i jest autorem książek o tematyce tworzenia firm w internecie. Osobiście nadzoruje prace swoich podopiecznych, dzięki czemu mogą cieszyć się nieprzeciętnymi wynikami. Na blogu Inteligentny Pasywny Dochód za pomocą wpisów i podcastów dzieli się swoja wiedzą, aby inni mogli z niej korzystać realizując swoje zamierzone cele.

Share This Post On
468 ad
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
0
Would love your thoughts, please comment.x
Share This