IPD 003: Rodzaje pasywnego dochodu i czego oczekiwać od każdego z nich (część 3)

Podziel się ...
Share

Podcast: Pasywny Dochód

W trzecim podcaście mówię o problemach z jakimi spotykają się osoby wchodzące do różnego rodzaju biznesów. Czyli o problemach ludzi, którzy działają w programach partnerskich, revsherach, systemach rekomendacyjnych inaczej mlmach, a tak ogólnie mówiąc biznesach w których obrót generuje się przez rejestrację osób do biznesu.


Podcast: Otwórz w nowym oknie | Pobierz na dysk  (Długość: 15:28s – 14.01MB)

Subskrybuj: iTunes | Android | RSS

Inteligentny Pasywny Dochód

Witam Cię na stronie mojego trzeciego Podcastu poświęconemu dochodom pasywnym.

Grzegorz 4Kolejny podcast to wiedza, w której zwracam uwagę na największe problemy jakie zaobserwowałem, a w większości osobiście doświadczyłem działając w różnego rodzaju programach partnerskich lub rekomendacyjnych z jakimi trzeba się zmierzyć, aby dotrzeć na szczyty sukcesu.

Czy zastanawiałeś dlaczego tak wiele osób nie odnosi sukcesów i nie jest w stanie zarobić ani jednej złotówki w biznesach do których wchodzi?

Dzięki tym pułapkom jakie wymieniam będziesz w stanie stawić im czoła i wreszcie stanąć na drodze do upragnionego celu finansowego.

Bardzo serdecznie zapraszam Cię do wysłuchania :)

W tym odcinku usłyszysz:

  • z czym zmierzają się osoby, które wkraczają w świat biznesu
  • co powoduje, że jedni mają efekty, a drudzy nie
  • co zrobić, aby ludzie sami rejestrowali się w Twoim biznesie
  • co wpływa na decyzje o współpracy z Tobą
  • jakie są rodzaje biznesów rekomendacyjnych (podstawy)

Kliknij prawym przyciskiem, aby ściągnąć podcast jako plik Mp3

Masz pytanie? Zostaw mi głosową wiadomość!

Jeśli masz jakieś pytanie i chciałbyś mi je zadać osobiście to możesz nagrać wiadomość poprzez specjalnie przygotowaną stronę, która umożliwia zadawanie głosowych pytań wykorzystując mikrofon Twojego komputera. Pamiętaj, że jedna wiadomość może mieć maksymalnie 90 sekund (jeśli chcesz – możesz nagrać więcej wiadomości :) )

 

 

Jeśli podczas nagrania chcesz podać adres swojej strony internetowej to podlinkuję go przy podawaniu źródeł i opisu, a także jeżeli użyję tego pytania w następnym podcaście to wszyscy moi czytelnicy usłyszą adres Twojej strony.

Również proszę Cię o komentarz. Napisz proszę, czy podobał Ci się ten odcinek podcastu. Chętnie z Tobą podyskutuję i odpowiem na ewentualne dodatkowe pytania, które pojawią sie komentarzach tego postu.

Skąd pobrać podcast

Podcast jest dostępny dla Was w wielu miejscach:

Dziękuję i pamiętaj o podzieleniu się swoją opinią w komentarzu poniżej:)


(Visited 448 times, 1 visits today)
Podziel się ...
Share

Skomentuj:

komentarzy

Author: Greg

Od lat Grzegorz skutecznie pomaga wielu ludziom budować internetowe biznesy, które generują pasywne dochody. Pasjonuje się automatyzacją w biznesach i jest autorem książek o tematyce tworzenia firm w internecie. Osobiście nadzoruje prace swoich podopiecznych, dzięki czemu mogą cieszyć się nieprzeciętnymi wynikami. Na blogu Inteligentny Pasywny Dochód za pomocą wpisów i podcastów dzieli się swoja wiedzą, aby inni mogli z niej korzystać realizując swoje zamierzone cele.

Share This Post On
468 ad
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
0
Would love your thoughts, please comment.x
Share This