IPD 002: Rodzaje pasywnego dochodu i czego oczekiwać od każdego z nich (część 2)

Podziel się ...
Share

Podcast: Pasywny Dochód

W drugim podcaście rozwijam temat o dochodach pasywnych, czyli o tym o czym wielu marzy, a nie wielu je osiąga. Zobacz co powinieneś zrobić, aby samemu przejść na wczesną emeryturę i jak sprawić, aby płacili Ci cały czas za raz wykonaną pracę.


Podcast: Otwórz w nowym oknie | Pobierz na dysk  (Długość: 8:24s – 7.69MB)

Subskrybuj: iTunes | Android | RSS

Inteligentny Pasywny Dochód

Witam Cię na stronie mojego drugiego Podcastu poświęconemu dochodom pasywnym.

Grzegorz 4Kolejny podcast to czysta wiedza o tym, jaki rodzaj biznesu wybrać, aby zarabiać na nim pasywnie. Odkąd tylko pamiętam marzyłem o założeniu własnego bloga. Założyłem go pierwszy raz w 2010 roku i nie chciałbyś go widzieć :)

Nie to jednak jest najciekawsze. Przy blogowaniu największą rolę odgrywa czas. Gdybym wtedy wytrwale pozostał przy blogowaniu i rozwijał Swój blog to dzisiaj – po 5 latach mógłbym na nim zarabiać spokojnie 5 cyfrowe kwoty co oczywiście nie oznacza, że takich dzisiaj nie zarabiam :)

W tym podcaście pokazuję Ci na co musisz zwrócić uwagę przy rozpoczęciu działania w internecie. Ponadto na samym jego końcu dowiesz się na czym będziesz zarabiać :)

Bardzo serdecznie zapraszam Cię do wysłuchania :)

W tym odcinku usłyszysz:

  • co jest potencjalnym źródłem zarobku?
  • co daje możliwość zaistnienia w świecie?
  • dzięki czemu możesz spokojnie myśleć o swoim biznesie?
  • na jakie tematy pisać artykuły?
  • czy blogowanie jest proste?
  • na czym będziesz zarabiać?

Kliknij prawym przyciskiem, aby ściągnąć podcast jako plik Mp3

Masz pytanie? Zostaw mi głosową wiadomość!

Jeśli masz jakieś pytanie i chciałbyś mi je zadać osobiście to możesz nagrać wiadomość poprzez specjalnie przygotowaną stronę, która umożliwia zadawanie głosowych pytań wykorzystując mikrofon Twojego komputera. Pamiętaj, że jedna wiadomość może mieć maksymalnie 90 sekund (jeśli chcesz – możesz nagrać więcej wiadomości :) )

Jeśli podczas nagrania chcesz podać adres swojej strony internetowej to podlinkuję go przy podawaniu źródeł i opisu, a także jeżeli użyję tego pytania w następnym podcaście to wszyscy moi czytelnicy usłyszą adres Twojej strony.

Również proszę Cię o komentarz. Napisz proszę, czy podobał Ci się ten odcinek podcastu. Chętnie z Tobą podyskutuję i odpowiem na ewentualne dodatkowe pytania, które pojawią sie komentarzach tego postu.

Skąd pobrać podcast

Podcast jest dostępny dla Was w wielu miejscach:

Dziękuję i pamiętaj o komentarzu :)


(Visited 501 times, 1 visits today)
Podziel się ...
Share

Skomentuj:

komentarzy

Author: Greg

Od lat Grzegorz skutecznie pomaga wielu ludziom budować internetowe biznesy, które generują pasywne dochody. Pasjonuje się automatyzacją w biznesach i jest autorem książek o tematyce tworzenia firm w internecie. Osobiście nadzoruje prace swoich podopiecznych, dzięki czemu mogą cieszyć się nieprzeciętnymi wynikami. Na blogu Inteligentny Pasywny Dochód za pomocą wpisów i podcastów dzieli się swoja wiedzą, aby inni mogli z niej korzystać realizując swoje zamierzone cele.

Share This Post On
468 ad
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
0
Would love your thoughts, please comment.x
Share This