IPD 001: Rodzaje pasywnego dochodu i czego oczekiwać od każdego z nich (część 1)

Podziel się ...
Share

Podcast: Pasywny Dochód

W pierwszy podcaście mówię o dochodach pasywnych, czyli o tym o czym wielu marzy, a nie wielu je osiąga. Zobacz co powinieneś zrobić, aby samemu przejść na wczesną emeryturę i jak sprawić, aby płacili Ci cały czas za raz wykonaną pracę.


Podcast: Otwórz w nowym oknie | Pobierz na dysk  (Długość: 7:52s – 7.2MB)

Subskrybuj: iTunes | Android | RSS

Inteligentny Pasywny Dochód

Witam Cię na stronie mojego pierwszego Podcastu poświęconemu dochodom pasywnym.

Grzegorz CiupekTo dla mnie bardzo wyjątkowy dzień, bo od dawna szukałem takiego rozwiązania, za pomocą którego mógłbym dotrzeć do Ciebie, aby jak najskuteczniej przekazać Ci wszystko co wiem o zarabianiu w internecie, abyś mógł od razu z mojego doświadczenia skorzystać.

Postaram Ci się w całej serii Podcastów zdradzić wszystkie niezbędne informacje jakie potrzebujesz do tego, aby samemu zacząć zarabiać w sieci.

Pierwsza część to początek, bez którego nie sposób zrozumieć wszystkiego odnośnie tworzenia dochodów pasywnych. Opowiadam w nim czym jest dochód pasywny, a także jak można go osiągnąć i jakie możliwości daje internet.

Bardzo serdecznie zapraszam Cię do wysłuchania :)

W tym odcinku usłyszysz:

  • kiedy przeszedłem na emeryturę?
  • dlaczego zacząłem działać w internecie?
  • jakie dochody osiągam dzięki internetowi?
  • jakie są metody i pomysły na zarabianie w sieci?
  • co planuję w kolejnych odcinkach?

Kliknij prawym przyciskiem, aby ściągnąć podcast jako plik Mp3

Masz pytanie? Zostaw mi głosową wiadomość!

Jeśli masz jakieś pytanie i chciałbyś mi je zadać osobiście to możesz nagrać wiadomość poprzez specjalnie przygotowaną stronę, która umożliwia zadawanie głosowych pytań wykorzystując mikrofon Twojego komputera. Pamiętaj, że jedna wiadomość może mieć maksymalnie 90 sekund (jeśli chcesz – możesz nagrać więcej wiadomości :) )

 

Jeśli podczas nagrania chcesz podać adres swojej strony internetowej to podlinkuję go przy podawaniu źródeł i opisu, a także jeżeli użyję tego pytania w następnym podcaście to wszyscy moi czytelnicy usłyszą adres Twojej strony.

Również proszę Cię o komentarz. Napisz proszę, czy podobał Ci się ten odcinek podcastu. Chętnie z Tobą podyskutuję i odpowiem na ewentualne dodatkowe pytania, które pojawią sie komentarzach tego postu.

Skąd pobrać podcast

Podcast jest dostępny dla Was w wielu miejscach:

Dziękuję i pamiętaj o komentarzu :)


(Visited 778 times, 1 visits today)
Podziel się ...
Share

Skomentuj:

komentarzy

Author: Greg

Od lat Grzegorz skutecznie pomaga wielu ludziom budować internetowe biznesy, które generują pasywne dochody. Pasjonuje się automatyzacją w biznesach i jest autorem książek o tematyce tworzenia firm w internecie. Osobiście nadzoruje prace swoich podopiecznych, dzięki czemu mogą cieszyć się nieprzeciętnymi wynikami. Na blogu Inteligentny Pasywny Dochód za pomocą wpisów i podcastów dzieli się swoja wiedzą, aby inni mogli z niej korzystać realizując swoje zamierzone cele.

Share This Post On
468 ad
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] przygotowane pliki dostępne przez internet stanowią bogate źródło wiedzy multimedialnej. Możesz z takich informacji korzystać bezpośrednio z własnego komputera lub pobrać na […]

error: Content is protected !!
0
Would love your thoughts, please comment.x
Share This