Raport finansowy – listopad 2019

Witamy Cię bardzo serdecznie w naszym pierwszym raporcie finansowym!

Jeżeli zastanawiasz się o co chodzi, po co coś takiego odsyłamy Cię tutaj! Masz tutaj dokładnie opisane dlaczego, będziemy tworzyć takie oto miesięczne raporty. 

Razem z Tedem dbamy o to, aby każdy szczegół prowadzenia biznesu był widoczny dla wszystkich:

  • Dla tych co nam zaufali i dołączyli do naszego biznesu jako inwestorzy w tokeny TGM
  • Dla tych, którzy marzą o budowie własnego dochodowego biznesu i chcą zobaczyć jaki progres odnoszą portale i działalność Teda i Grega.

Ten miesiąc jest dla nas szczególnie ważny, ponieważ zaczęliśmy pracę nad naszym projektem platformy edukacyjnej Ted & Greg Academy, która jest prowadzona w dwóch językach PL i EN. W grudniu powinniśmy być świadkami inauguracji platformy.

Naszym celem jest stworzenie społeczności osób myślących podobnie do nas „że sukces w biznesie w internecie to kwestia czasu i konsekwencji, ale to co dzięki niemu uzyskujemy znaczącą przewagę nad standardową pracą dla kogoś” – czas, wolność, pieniądze pasywne, możliwość pracy z dowolnego miejsca, brak jakichkolwiek ograniczeń. Wyobraź sobie, że mając dochód pasywny w granicach 2 000 zł miesięcznie możesz mieszkać na złocistych plażach Tajlandii nie martwiąc się o swoją przyszłość.

W pierwszej kolejności sprawdzimy jakie statystyki obejmują strony InteligentnyDochod.pl i TedandGreg.com nad którymi to w listopadzie pracowały dwie osoby: Marta i Konrad.

Zarówno na jednej jak i na drugiej stronie pojawiło się sporo treści:

InteligentnyDochod.pl :

Pojawiło się aż 8 artykułów o różnej tematyce.

W wersji angielskiej portalu pojawiło się 9 artykułów, które po pewnym czasie będą mocno wpływały na ruch, dzięki SEO.

Ruch jaki wygenerowała strona IPD:

Jak widać w pierwszym miesiącu ruch nie jest za duży, a SEO jeszcze nie działa tak jak przy konsekwentnie prowadzonych blogach, ale w dłuższej perspektywie czasowej. Szacujemy, że wyniki ruchu będą dzięki algorytmom Google sprowadzały większy ruch po około 6 miesiącach od momentu konsekwentnego dodawania nowej treści na blogach IPD i Ted & Greg.

Ruch generowany przez stronę TedandGreg.com:

Pamiętajmy, że Ted & Greg to całkowicie nowy blog i trzeba mu poświęcić więcej czasu niż IPD.

Dla przykładu podam statystyki ruchu dla portalu ECAT, który jest przygotowywany pod sklepy i Managera ECAT:

Wyraźnie widać, że marketing w tym przypadku jest na bardzo wysokim poziomie tworzonych treści w połączeniu z odpowiednimi Lead Magnetami zachęcającymi do pozostawiania adresów e-mail.

 

Niewątpliwie ważnym dla nas zagadnieniem jest pozyskanie dźwigni biznesowych, aby tokeny TGM mogły wzrastać na wartości i osiągać zamierzone efekty w podziale zysków.

Proces działania i przepływu tokenów TGM (założenia):

  1.  Biznesy i sprzedaż powodują zyski dla posiadaczy tokenów TGM,
  2. Aż 50% tych zysków trafia do puli podziałowej w systemie do deponowania tokenów na stronie profit.tedandgreg.com
  3. Zyski widoczne są w punktach, gdzie każdy PKT odpowiada wartości 1 USD,
  4. W momencie wypłaty zysków firma kupuje odpowiednią ilość tokenów w aktualnej cenie z giełdy Kanga, dzięki czemu powodujemy ciągły wzrost popytu,
  5. Osoby, które otrzymają TGM mogą albo wystawić je do sprzedaży, albo zdeponować zwiększając swój udział w puli podziału zysków.

Panel podziału zysków został już zbudowany:

Aby dołączyć do panelu wystarczy wejść na stronę profit.tedandgreg.com/join i zarejestrować się. Po rejestracji trzeba oczekiwać na akceptacje konta przez administratora.

System deponowania tokenów wykorzystuje mechanizm giełdy Kanga co w pełni zabezpiecza procesy przesyłu tokenów. 

Tokeny przechowywane są w 80% na fizycznych portfelach co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa składanych depozytów.

 

 

 

BIZNES

Mamy świadomość, że każdy z posiadaczy tokenów TGM jak i właścicieli znalazł się w biznesie Ted & Greg, aby zarabiać pieniądze i uczyć się marketingu.

Do tego celu głównym założeniem był udział zewnętrznych biznesów, ale podwyższonego ryzyka. Ze względu na znaczne problemy jakie w ostatnim czasie się pojawiają zdecydowaliśmy, że biznesami jakie wprowadzać będzie do puli podziałowej opierać się będą na tradycyjnym działaniu. 

Za każdym razem kiedy pojawiają się dodatkowe projekty inwestycyjne (z reguły zarządzane przez odpowiednie osoby, które mają dobry pomysł biznesowy, a niejednokrotnie już działający model biznesowy) negocjujemy z Tadeuszem warunki przystąpienia i możliwości zarobkowych dla społeczności inwestującej indywidualnie jak również dla Grega i Teda jako firmy co w tym przypadku oznacza dodatkowe korzyści dla posiadaczy TGM. 

Otóż za każdym razem gdy dołączany jest nowy projekt to aż 10% zysków pochodzących z inwestycji czy udziałów posiadanych przez Grega i Teda trafiać będzie do puli podziałowej zdeponowanych tokenów – to absolutna nowość i ogromna korzyść dla posiadaczy TGM.

Chcemy, aby projekt Ted & Greg skupiał w okół siebie inwestorów indywidualnych, ale inwestujących w dobre projekty, a dzięki TGM mamy pewność, że dobierane projekty w większości przypadków koncentrują CEO na pracy nad tymi projektami, a my dostarczamy kapitał potrzebny do realizacji takich projektów co daje nam około 80% szans na uzyskanie dobrej zyskowności z takich projektów na kolejne lata współpracy. W porównaniu z projektami piramidalnymi zyski pojawiają się wolniej, ale stabilnie i na długie lata lub nawet dziesięciolecia.

Takie rozwiązanie zabezpiecza interesy posiadaczy TGM, ponieważ dba o coraz większe zyski w puli podziałowej jak również o popyt na tokeny TGM, który podnosi cenę tokenów na giełdzie przy bardzo małej podaży.

Uruchomienie procesu deponowania tokenów TGM i nowych możliwości biznesowych spowodowała, że musieliśmy usiąść i przeanalizować system Proof Of Stake gdzie 50% tokenów miało wziąć udział w podziale zysków. Doszliśmy do wniosków, że najlepszym rozwiązaniem będzie zwiększenie puli deponowania do pełnych 100% podaży czyli 1 mln tokenów TGM z blokadą deponowania tokenów firmowych. Tylko użytkownicy mogą deponować tokeny.

Oznacza to, że zachowujemy pełną kontrolę nad podażą i popytem giełdowym, a przy odpowiednich zyskach możemy z łatwością dbać o wysokie ceny TGM na giełdach gdyż użytkownicy będą chcieli przy dobrych biznesach w systemie dokładać kolejne TGM do puli podziałowej. W momencie decyzji o wyjściu z puli możecie np. sprzedawać swoje tokeny już po 100 czy nawet 500$ za sztukę.


Kolejnym elementem, z którego chcielibyśmy, aby portal zarabiał to z pewnością platforma edukacyjna Ted & Greg Academy.

Zrobione zostały pierwsze nagrania do platformy i można powiedzieć, że jest gotowa do wystartowania. Czekamy na zakończenie strony sprzedażowej. Celem platformy opartej o comiesięczną subskrypcję jest pozyskanie jak największej ilości zagranicznej społeczności wchodzącej do puli podziałowej i korzystającej z projektów w ramach systemu TG Profitable Marketing.

RAPORTY

W związku z przedłużającą się złą passą na rynkach projektów biznesowych zdecydowaliśmy nie inwestować na tym polu co wiązało się ze zbyt dużym ryzykiem kosztem nie uzyskania zysków w listopadzie. W związku z tą sytuacją zyski pojawią się później, ale w oparciu o biznesy tradycyjne na co zwróciłem uwagę wcześniej.

Do głównych kosztów listopada zaliczyć trzeba koszty związane z pracą pracowników i oprogramowaniem, na którym powstaje platforma i strony sprzedażowe.

 

Nazwa Projektu: Przychody: Koszty: Dochody:
Ted&Greg —- 7918,20 zł —-
Inteligentny Pasywny Dochód —- 20 zł —-
Suma: —- 7938,20 zł —-
Ted&Greg Przychody
Nazwa Cena:
Platforma Ted & Greg Academy EN  
Program partnerski ClickFunnels  
Zyski z innych firm  
Dywidendy z innych firm  
Program partnerski NetSendo  

Opis przychodów T&G

——— 

Ted&Greg Koszty
Nazwa Cena:
Utrzymanie strony: 20 zł
Pracownicy: 4 000 zł
Podatki i zusy: 2536,20 zł
Kadry: 100 zł
Click Funnels: 297 $ – 1150 zł
Optimonster: 29 $ – 112 zł
Adobe: 69,99 $ – 299 zł
 

Opis Kosztów Ted & Greg

Koszty składające się na działalność spółki głownie odnoszą się do pracowników i oprogramowania, na którym realizowane są jej główne założenia. Co bardzo ważne – każde z oprogramowań ma swoje linki partnerski więc z biegiem czasu polecając je nie będzie kosztem a dojdą kolejne zyski w postaci programów partnerskich poszczególnych firm.

Inteligentny Pasywny Dochód Przychody
Nazwa Cena:
Platforma Ted & Greg Academy PL  
   
   
   
   

Opis przychodów IPD

——— 

Inteligentny Pasywny Dochód Koszty
Nazwa Cena:
Utrzymanie strony: 20 zł
   
   
   
   

Opis kosztów IPD

Podobnie jak w przypadku Ted & Greg koszty dzielone są na dwie platformy, a oprogramowanie w większości służy do dwóch portali.

Jak widzicie, biznes zwłaszcza w początkowej fazie generuje spore koszty. Jest to czas kiedy trzeba przygotować dobrej wartości produkty i zainwestować w różnego rodzaju biznesy. Naszym głównym produktem jest platforma edukacyjna Ted & Greg Academy w dwóch wersjach językowych, dzięki której wiele osób będzie mogło uczyć się i zarabiać razem z nami. 

Życzymy udanej współpracy i wielkich zysków z TG Profitable Marketing

Ps. Jeśli chcielibyście, aby w następnych raportach pojawiło się więcej rzeczy, które w tym zostały przeoczone lub coś jest niejasne to napiszcie w komentarzu.

(Visited 123 times, 1 visits today)

Skomentuj:

komentarzy

Avatar

Author: Ted

Share This Post On
468 ad

Pozostaw odpowiedź

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
error: Content is protected !!
Share This
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']