Raport finansowy – grudzień 2019

Witaj czytelniku BLOGÓW Inteligentny Pasywny Dochód z Tadeuszem i Grzegorzem i Ted & Greg. Cieszymy się, że jesteś z nami :)

Sporo się dzieje w ostatnim czasie więc mamy dla ciebie dużo do przekazania.

Sporo osób czeka na start platformy Ted & Greg Academy w wersji polskiej i angielskiej. Sami dobrze wiemy, że jeśli coś kupujemy to chcemy mieć z tego już nie tylko informacje, ale rzeczywistą korzyść z zastosowania poznanej nowej wiedzy. Dlatego głównym czynnikiem dla którego ktoś ma kupić dostęp do platformy, a następnie go utrzymać przez kolejne miesiące jest wynik. TAK – wynik naszych kampanii i Case Study z przeprowadzonych kampanii i zarobku z nich. Takie kampanie niejednokrotnie potrafią wygenerować setki i miliony dolarów w ciągu miesiąca.

Postanowiliśmy wspólnie z Tadeuszem, że za główny cel obierzemy dostanie się na listę najlepszych światowych marketerów, którzy na tą listę dostają się po udokumentowaniu wyniku 1 000 000 $ w ciągu jednego miesiąca. 

Lista MILION DOLAROWYCH marketerów internetowych – sprawdź >>>

Aby taki wynik osiągnąć potrzebujemy dobrego produktu. Po przeanalizowaniu projektów, które mamy pod ręką zgodnie uznaliśmy, że mamy do dyspozycji nie tylko wiedzę, ale również świetne oprogramowanie.

Mamy dwie opcje. Promujemy platformę z wiedzą gdzie od samego początku spalimy rynek brakiem wyników, albo wynikami zdobytymi na platformie (wyklucza to element duplikacji – wiedza staje się bezwartościowa) lub kręcimy wyniki na zewnętrznych programach, które można polecić i które płacą prowizje. 

To powoduje, że nie tylko uzyskujemy dobre wyniki finansowe wewnątrz, ale staje się dostępne do zduplikowania dla wszyskich, którzy skorzystają z wiedzy zawartej na platformie. 

Mamy trzy warianty do wyboru, które możemy w dobrze przygotowanej akcji afiliacyjnej promować. 

ClickFunnels, NetSendo lub ClickFunnels i NetSendo gdzie promując zarówno jedno i drugie jako jedno zarabiamy na dwóch projektach jednocześnie, które płacą aż 40% za polecenie klienta i jego życiowość w danym projekcie.

O tyle o ile program partnerski ClickFunnels już działa i można system polecać, ale gdybyśmy robili to osobno to trafiamy na najsilniejszą konkurencję ze świata to gdy zaczniemy promocję z NetSendo wraz z ClickFunnels jako jednym systemie to pracujemy na podwójną korzyść: Zestawiamy NetSendo z wysokiej jakości narzędziem ClickFunnels i dajemy jednocześnie rozwiązanie dla klientów ClickFunnels, którzy szukają dobrej alternatywy dla wbudowanego narzędzia w ClickFunnels.

Poprzez uzyskanie dobrych wyników w kampanii stałej dla NetSendo i ClickFunnels publikujemy Case Study i instrukcje jak dokładnie krok po kroku wykonać jej kopię i dokładamy kolejne nowości opartą o praktykę. Wtedy ludzie na naszej platformie będą chcieli być z nami, bo dostają prawdziwą wartość, a nie tylko wiedzę.

Korzyści wynikające z takiego działania:

  1. Pojawiające się zyski nie tylko z platformy ale z polecanych dobrej jakości narzędzi marketingowych NetSendo i ClickFunnels.
  2. Dzięki zyskom uruchomiony zostanie naturalny obrót tokenów TGM na giełdach.
  3. Dzięki promocji NetSendo TGM przyczyni się do zwiększenia obrotów giełdowych NST.
  4. Zdobędziemy Case Study poparte rzeczywistymi wynikami co pozwoli uruchomić platformę Ted & Greg Academy w językach PL i EN.

Planowany start kampanii NetSendo i ClickFunnels przez Teda i Grega niezwłoczenie po uruchomieniu programu partnerskiego NetSendo w wersji anglojęzycznej co nastąpi jeszcze w lutym.

Druga istotna wiadomość!

Jak wiecie wspólnie razem przyjmujemy projekty, które mają ciekawe pomysły biznesowe – warunek – już działające i mające produkty choćby na ukończeniu. Wspólnie z Tadeuszem postanowiliśmy, że oddajemy część zysków z dywident, które obejmujemy w danych projektach również na rzecz wpływów do TG Profitable Marketing.

Takimi projektami na ten moment są niewątpliwie Podaj Dalej i Wellclinic, który już w 3 miesiącu działania przeciął linię kosztów i zakończył miesiąc grudzień z zyskiem.

W związku z takim działaniem pojawiają się kolejne firmy, które szukają finansowania i chciałyby z nami współpracować. Na ten moment prowadzimy zaawansowane rozmowy aż z trzema projektami biznesowymi.

W Tychach buduje się klinika z własnymi urządzeniami (komorami leczniczymi i regeneracyjnymi) gdzie podpisana jest już umowa na wyłączność na dystrybucję urządzeń o wartości 100 000 zł z zyskiem 65% za każde urządzenie nie licząc wpływów z każdej kliniki sięgających 300 000 zł miesięcznie – potrzebna inwestycja: 1 mln zł. 

Kolejny projekt to IT z inwestycją na poziomie 250 000 zł (nie mogę zdradzać szczegółów, ale dedykowany jest dla klubów sportowych). Ze względu na tajemnice handlowe szczegóły podamy po 10 lutego.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest stworzenie możliwości jako narzędzia pozyskiwania kapitału  i stąd trzeci projekt biznesowy gdzie pewna giełda wierzytelności zgłosiła się do nas, ponieważ ze względu na zmienione przepisy prawa zabrano im narzędzie jakim były obligacje prywatne, dzięki którym inwestorzy wnosili do firmy kilkadziesiąt milionów złotych bez obaw, że utracą swoje pieniądze. Na ten moment trwają rozmowy z Giełdą wierzytelności, nami i giełdą Kanga, aby wspólnie wypracować model działania dający możliwości dalszej współpracy pomiędzy Giełdą wierzytelności a ich inwestorami. TG Profitable Marketing w każdych obrotów uzyskanych miałby pewien procent obrotowy. Jaki poznamy niebawem.

W związku z dużą potrzebą takich działań postanowiliśmy koło kwietnia stworzyć stronę i platformę dla projektów, aby mogły aplikować do nas. To również będzie doskonała okazja i narzędzie do budowy listy kontaktów na najwyższym poziomie biznesowym. Połączenie afiliacji i tokenizacji to dobry kierunek dla TGM i jego wzrostów na giełdach.

Jak widzicie cały czas aktywnie pracujemy, aby działania TG Profitable Marketing były przemyślane i opierały się na solidnych fundamentach.

Bieżące statystyki:

Zarówno na jednej jak i na drugiej stronie pojawiło się sporo treści.

InteligentnyDochod.pl :

Pojawiło się aż 7 artykułów o różnej tematyce + raport za listopad.

W wersji angielskiej portalu pojawiło się 7 artykułów, które po pewnym czasie będą mocno wpływały na ruch, dzięki SEO.

Ruch jaki wygenerowała strona IPD:

Jak widać w drugim miesiącu ruch nie jest za duży, a SEO jeszcze nie działa tak jak przy konsekwentnie prowadzonych blogach, ale w dłuższej perspektywie czasowej. Szacujemy, że wyniki ruchu będą dzięki algorytmom Google sprowadzały większy ruch po około 6 miesiącach od momentu konsekwentnego dodawania nowej treści na blogach IPD i Ted & Greg.

Ruch generowany przez stronę TedandGreg.com:

Pamiętajmy, że Ted & Greg to całkowicie nowy blog i trzeba mu poświęcić więcej czasu niż IPD.

Dla przykładu podam statystyki ruchu dla portalu ECAT, który jest przygotowywany pod sklepy i Managera ECAT:

Wyraźnie widać, że marketing w tym przypadku jest na bardzo wysokim poziomie tworzonych treści w połączeniu z odpowiednimi Lead Magnetami zachęcającymi do pozostawiania adresów e-mail.

 

Niewątpliwie ważnym dla nas zagadnieniem jest pozyskanie dźwigni biznesowych, aby tokeny TGM mogły wzrastać na wartości i osiągać zamierzone efekty w podziale zysków.

Proces działania i przepływu tokenów TGM (założenia):

  1.  Biznesy i sprzedaż powodują zyski dla posiadaczy tokenów TGM,
  2. Aż 50% tych zysków trafia do puli podziałowej w systemie do deponowania tokenów na stronie profit.tedandgreg.com
  3. Zyski widoczne są w punktach, gdzie każdy PKT odpowiada wartości 1 USD,
  4. W momencie wypłaty zysków firma kupuje odpowiednią ilość tokenów w aktualnej cenie z giełdy Kanga, dzięki czemu powodujemy ciągły wzrost popytu,
  5. Osoby, które otrzymają TGM mogą albo wystawić je do sprzedaży, albo zdeponować zwiększając swój udział w puli podziału zysków.

Panel podziału zysków został już zbudowany:

Aby dołączyć do panelu wystarczy wejść na stronę profit.tedandgreg.com/join i zarejestrować się. Po rejestracji trzeba oczekiwać na akceptacje konta przez administratora.

System deponowania tokenów wykorzystuje mechanizm giełdy Kanga co w pełni zabezpiecza procesy przesyłu tokenów. 

Tokeny przechowywane są w 80% na fizycznych portfelach co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa składanych depozytów.

Bardzo ważne jest to, że udało się wynegocjować bardzo korzystne prowizje za deponowanie tokenów i z 3% zeszliśmy aż do 0,1% co należy uznać za spory sukces.

Jak widzicie, biznes zwłaszcza w początkowej fazie generuje spore koszty zwłaszcza zaangażowania i czasu jaki trzeba na to poświęcić. Jest to czas kiedy trzeba przygotować dobrej wartości produkty i zainwestować w różnego rodzaju biznesy. Liczymy, że biznesy zewnętrzne jak również Case Study na własnych produktach pozwolą na działanie na najwyższym finansowym poziomie.

Życzymy udanej współpracy i wielkich zysków z TG Profitable Marketing

Ps. Jeśli chcielibyście, aby w następnych raportach pojawiło się więcej rzeczy, które w tym zostały przeoczone lub coś jest niejasne to napiszcie w komentarzu.

(Visited 146 times, 1 visits today)

Skomentuj:

komentarzy

Greg

Author: Greg

Od lat Grzegorz skutecznie pomaga wielu ludziom budować internetowe biznesy, które generują pasywne dochody. Pasjonuje się automatyzacją w biznesach i jest autorem książek o tematyce tworzenia firm w internecie. Osobiście nadzoruje prace swoich podopiecznych, dzięki czemu mogą cieszyć się nieprzeciętnymi wynikami. Na blogu Inteligentny Pasywny Dochód za pomocą wpisów i podcastów dzieli się swoja wiedzą, aby inni mogli z niej korzystać realizując swoje zamierzone cele.

Share This Post On
468 ad

Pozostaw odpowiedź

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
error: Content is protected !!
Share This
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']