Jak było na pierwszych warsztatach Mastermind z Grzegorzem

Podziel się ...
Share

Całkiem sporo zamieszania zrobiło się, kiedy ogłosiłem, że będzie możliwość bezpośredniej nauki ze mną. Już od dawne sporo osób mi pisze, czy byłbym w stanie im pomóc, aby osiągali wyniki finansowe w internetowym biznesie.

Pomyślałem, że jakbym chciał każdej osobie pomagać indywidualnie to by mi życia nie starczyło :)

Dlatego postanowiłem zorganizować bardzo wydajny, ale i niesamowicie efektywny sposób nauki dla wielu takich osób. Tym sposobem są warsztaty Mastermind, gdzie w większej grupie uczymy się i nadzorujemy nasze działania co bezpośrednio przekłada się na efekty.

Kilka komentarzy, które pojawiły się po warsztatach:

Zobacz jak było na pierwszych warsztatach:

 

Jeśli materiał Ci się spodobał to podziel się swoją opinią na temat warsztatów w komentarzu poniżej, a jeżeli myślisz o tym, aby dołączyć do grupy Mastermind i uczyć się razem z nami to koniecznie odwiedź stronę Mastermind z Grzegorzem.

 

 


(Visited 231 times, 1 visits today)
Podziel się ...
Share

Skomentuj:

komentarzy

Author: Greg

Od lat Grzegorz skutecznie pomaga wielu ludziom budować internetowe biznesy, które generują pasywne dochody. Pasjonuje się automatyzacją w biznesach i jest autorem książek o tematyce tworzenia firm w internecie. Osobiście nadzoruje prace swoich podopiecznych, dzięki czemu mogą cieszyć się nieprzeciętnymi wynikami. Na blogu Inteligentny Pasywny Dochód za pomocą wpisów i podcastów dzieli się swoja wiedzą, aby inni mogli z niej korzystać realizując swoje zamierzone cele.

Share This Post On
468 ad
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
0
Would love your thoughts, please comment.x
Share This