O, czyli kto to jest Ted i Greg

Podziel się ...
Share

 

Dzieci

 

Na imię mam Grzegorz. Jestem 32-letnim facetem z południowej Polski, który zarabia na życie przez Internet. Uważam się za jednego z najszczęśliwszych ludzi na Ziemi.

11164813_916326131752542_4275221055052335985_nNie wygrałem na loterii, nie jeżdżę fantazyjnymi samochodami, ani nie jestem super sławny. Mam piękną żonę, dwójkę niesamowitych dzieci, kochającą rodzinę, wspaniałych przyjaciół, a moja praca, pozwala mi spędzać większość czasu z nimi.

MOJA HISTORIA

Kiedyś prowadziłem własną małą działalność, w której zajmowałem się sprzedażą odzieży na targowiskach. Przez długie lata widziałem jak zmienia się rynek i podejście klientów do robienia zakupów. Inaczej mówiąc widziałem koniec na początku. Wiedziałem, że prędzej czy później przyjdzie taki czas, że będę musiał poszukać innego rozwiązania na życie i sposobu zarabiania pieniędzy.

Kiedy moja działalność upadła było to bardzo dziwne uczucie (nie mogłem inaczej nazwać dochodów uzyskiwanych na poziomie 1-2 tysięcy złotych). Zupełnie tak jakby ktoś wylał mnie z pracy. Musiałem zrobić wszystko, aby zarabiać więcej i zapewnić swojej rodzinie życie takie na jakie zasługiwała. Pewnego dnia, uznając jak gdyby wszystko było w porządku i bez względu na przyczynę następnego dnia nie wiedziałem co mam robić. Zamiast czuć się z tym źle, natychmiast postanowiłem pracować dla siebie w domu.

Okazuje się, że  upadek mojej firmy był najlepszą rzeczą, jaka kiedykolwiek mi się przytrafiła. Bez sztywnych godzin pracy mogłem poświęcić się w 100% działalności internetowej i budować swój biznes w taki sposób, abym mógł spędzać jak najwięcej czasu z rodziną.

Kliknij tutaj, aby przeczytać moją pełną historię w szczegółach, o tym jak to się zaczęło i jak zarobiłem swoją pierwszą złotówkę.

WIĘC DLACZEGO BLOG INTELIGENTNY PASYWNY DOCHÓD?

Na tym blogu, chcę być jak najbardziej przejrzysty dla wszystkich, aby każdy kto będzie go czytał widział co dokładnie robię w Internecie. Moje firmy, moje strategie i moje dochody – wszystko tutaj, w jednym miejscu, abyś zobaczył jakie internet daje możliwości. Nie chcę pokazywać swojego sukcesu – na pewno to nie jest moim celem.  Jeżeli jesteś już w trakcie tworzenia biznesu w Internecie, mam nadzieję, że moje doświadczenia – zarówno moje zwycięstwa i moje błędy – pomogą Ci osiągnąć swoje cele.

Jeśli jeszcze nie rozpocząłeś tworzenia własnej firmy w Internecie, ale o tym myślisz, możesz zobaczyć jak ja to robię. Zobaczyć w co jestem zaangażowany i jakie podejmuję decyzje na własną rękę, bez konieczności płacenia komuś i sam dzięki temu będziesz mógł zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i czasu przy tworzeniu własnego internetowego biznesu.

Jak często mówię „czuję, że jestem manekinem do testów dla osób, które rozpoczynają własną działalność online”.

Proszę, abyś zapisał się do naszego newslettera poniżej i uzyskał dostęp do ekskluzywnych strategii biznesowych online, których nie znajdziesz tutaj na blogu, a także bezpłatny dostęp do mojego eBooka Inteligentny Pasywny Dochód, a także drugiego  Jak Prowadzić Bloga i jak zarabiać na nim pasywnie, które razem zostały pobrane już ponad 3 000 razy, a także dodatkowo wyślę Ci szablon własnego zestawienia finansowego, z którego codziennie korzystam przez co nauczyłem się zarządzać własnymi finansami, bo kiedyś wydawałem więcej niż zarabiałem, a bez tego nie mógłbym być tutaj gdzie obecnie jestem!

Dołącz do naszego Biuletynu!

 

Tadeusz Stabrawa,

Moja historia

Robert Kiyosaki

Przedsiębiorca z … z charakterem. Po prostu.  Urodziłem i wychowałem się na wsi. W domu nigdy się nie przelewało. W swojej karierze zawodowej, która trwa już około 20 lat przebrnąłem przez wiele różnych dziedzin.

Pozwoliły mi one ukształtować siebie. Nawet służba wojskowa była wspaniałym doświadczeniem i nauką która pomogła mi w późniejszym życiu. Często szukamy swojej drogi w życiu, ja również szukałem. Co ciekawe nie od początku było kolorowo. Zanim poznałem czym jest biznes i jak go kreować nauczyłem się ciężkiej pracy jaką przez kilka lat była praca na budowie,między czasie  zbiory pomidorów we Włoszech, jagód w Szwecji  czy prace budowlane w USA. Byłem też magazynierem , obsługiwałem wózki widłowe, byłem kierowca przeróżnych ciężarówek,mniejszych i tych największych . Jednak w głębi zawsze ciągnęło mnie do osiągnięcia czegoś więcej niż minimalna krajowa. Stąd w mojej głowie zrodził się pomysl, aby zostać swoim szefem.

Determinacja i upartość okazały się bardzo przydatne w tej kwestii i pozwoliły w niedługim czasie zająć się działaniem na własny rachunek. I tak już w 2004 roku zaczęła się moja przygoda ze sprzedażą i marketingiem.

Na początku nie było łatwo jak ze wszystkim. Natomiast moja chęć odniesienia sukcesu była tak duż , że nie było dla mnie granic . Mogłem robić i robiłem chyba wszystko .  Przeszedłem przez dziesiątki szkoleń.

Książki uczynią Cię wielkim

Po przeczytaniu mądrych rozwojowych książek chciałem się uczyć od najlepszych. Właśnie wtedy w 2004r przeczytałem pierwsze takie książki jak ,, Biedny Bogaty Ojciec ” Roberta Kiyosaki czy   The Parable of the Pipeline   Burke Hedges . Wtedy też w mojej głowie zaistaniały myśli , że ja też tak chce. Chcę być inwestorem i chcę mieć dochód pasywny.  Na początku zacząłem od sprzedaży usług telekomunikacyjnych , potem otawartych funduszy emerytalnych, funduszy inwestycyjnych, różnych produktów inwestycyjnych ( mógł bym tak długo jeszcze wymieniać ).

Pierwszy milion

Kilka lat później w centrum miasta, w którym udzielałem kredytów i pożyczek oraz zajmowałem się pośrednictwem w obrocie w nieruchomości zacząłem inwestować w nieruchomości. I to było spełnienie części marzeń. Przez kilka lat prowadziłem też ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem.  Nie odniosłem tam sukcesu jaki zakładałem. A bynajmniej nie był to sukces o jakim marzyłem.

Z tego też względu postanowiłem iśc krok dalej. Między czasie rozpocząłem moją przygodę jako agent ds. odszkodowań z tyt. wypadków komunikacyjnych. Moja ciężka praca została solidnie nagrodzona, powiem właśnie wtedy zarobiłem swój pierwszy milion, a potem drugi itd…Niewiarygodne? a jednak. Bez znajomości, znanego nazwiska. Praca, praca i jeszcze raz praca. odbiłem się od pustkowia i długów w jakich tkwiłem i mogłem rozwijać się dalej. Przez te wszystkie lata przeszedłem przez różne marketingi sieciowe ,nabierając doświadczenia i ucząc sie od najlepszych rangi światowej jak Robert Kiyosaki z którym nieadawno miałem okazje zjeść kolację:) a jego książkę bestseler przeczytałem 10 lat temu.

Ponad to uczyłem się od Tonyego Robbinsa,Les Brown, Mateusza Grzesiaka ,Briana Tracyego, Pawła Jana Mroza , Jakuba B. Bączka, Andyego Harringtona i wielu innych.

Aktualnie i ciągle jestem przedsiębiorcą, który  zajmuje się inwestowaniem w przeróżne aktywa,począwszy od nieruchomości, nowoczesnych technologii, kryptowalut po przez  network marketing.  Mój bagaż biznesowych doświadczeń jest spory, ale o tym możemy porozmawiać przy kawie.

I zapamiętaj jedno, doświadczenia nie kupisz za żadne pieniądze, ale to właśnie ono będzie Ci potrzebne i dzięki niemu możesz zarobić każde pieniądze a przy okazji poznawać wspaniałych ludzi.  Natomiast aktywne spędzanie czasu,podróże to  moja pasja i spełnianie marzeń. I wiem , że Ty równiej możesz spełnić swoje marzenia, razem z nami …


I wreszcie, przeczytaj uważnie:

I chcemy żebyś wiedział, że nie uważam się za guru marketingu internetowego. Nasze tajne techniki i rzeczy, których uczymy nie są metodami na „szybkie wzbogacenie się” – a wręcz przeciwnie – jesteśmy z dala od takich twierdzeń.

Dlatego nie będziemy Ci oferować płatnych konsultacji – nie dlatego, że nie chcemy Ci pomóc, ale ponieważ szczerze uważamy, że większość informacji jakie potrzebujesz możesz znaleźć za darmo tutaj, na naszym blogu lub w innym miejscu w Internecie. Jeśli potrzebujesz pomocy odnośnie rzeczy, których tutaj nie znajdujesz, po prostu użyj formularza kontaktowego i wyślij nam wiadomość e-mail, a jeden z nas się z Tobą skontaktuje tak szybko, jak tylko się da.

Zarabianie przez internet i budowanie biznesów internetowych wymaga zwłaszcza na początku dużo ciężkiej pracy, dużo cierpliwości i trochę szczęścia również, chociaż szczerze uważamy, że sami tworzymy nasze własne szczęście.

Wiemy, że mamy inspirującą historię i jesteśmy tutaj, aby inspirować Ciebie również, jednak chcemy zrobić to we właściwy sposób. Informacje wynikające tylko z naszego doświadczenia i prosimy, abyś nie czuł się, że jesteś nam coś winny, ponieważ robimy to od siebie. To jest nasz sposób spłacania długu, który mamy wobec szczęścia, jakie nam się przytrafiło.

Nie znajdziesz u nas nachalnej sprzedaży i długich stron sprzedażowych lub naciągania na cokolwiek – tylko doświadczenie z życia codziennego i zalecenia w oparciu o własne doświadczenia z działalności online i prowadzenia blogów

Dziękujmy Ci za poświęcenie czasu na przeczytanie tej strony i mamy nadzieję, że w niedługim czasie znowu odwiedzisz nasz blog!

Trzymaj się ciepło!

 

Dołącz do naszego Biuletynu!

 


(Visited 1 794 times, 1 visits today)
Podziel się ...
Share
error: Content is protected !!
Share This