O, czyli kto to jest Grzegorz Ciupek

Podziel się ...
Share

 

Dzieci

 

Na imię mam Grzegorz. Jestem 32-letnim facetem z południowej Polski, który zarabia na życie przez Internet. Uważam się za jednego z najszczęśliwszych ludzi na Ziemi.

11164813_916326131752542_4275221055052335985_nNie wygrałem na loterii, nie jeżdżę fantazyjnymi samochodami, ani nie jestem super sławny. Mam piękną żonę, dwójkę niesamowitych dzieci, kochającą rodzinę, wspaniałych przyjaciół, a moja praca, pozwala mi spędzać większość czasu z nimi.

MOJA HISTORIA

Kiedyś prowadziłem własną małą działalność, w której zajmowałem się sprzedażą odzieży na targowiskach. Przez długie lata widziałem jak zmienia się rynek i podejście klientów do robienia zakupów. Inaczej mówiąc widziałem koniec na początku. Wiedziałem, że prędzej czy później przyjdzie taki czas, że będę musiał poszukać innego rozwiązania na życie i sposobu zarabiania pieniędzy.

Kiedy moja działalność upadła było to bardzo dziwne uczucie (nie mogłem inaczej nazwać dochodów uzyskiwanych na poziomie 1-2 tysięcy złotych). Zupełnie tak jakby ktoś wylał mnie z pracy. Musiałem zrobić wszystko, aby zarabiać więcej i zapewnić swojej rodzinie życie takie na jakie zasługiwała. Pewnego dnia, uznając jak gdyby wszystko było w porządku i bez względu na przyczynę następnego dnia nie wiedziałem co mam robić. Zamiast czuć się z tym źle, natychmiast postanowiłem pracować dla siebie w domu.

Okazuje się, że  upadek mojej firmy był najlepszą rzeczą, jaka kiedykolwiek mi się przytrafiła. Bez sztywnych godzin pracy mogłem poświęcić się w 100% działalności internetowej i budować swój biznes w taki sposób, abym mógł spędzać jak najwięcej czasu z rodziną.

Kliknij tutaj, aby przeczytać moją pełną historię w szczegółach, o tym jak to się zaczęło i jak zarobiłem swoją pierwszą złotówkę.

WIĘC DLACZEGO BLOG INTELIGENTNY PASYWNY DOCHÓD?

Na tym blogu, chcę być jak najbardziej przejrzysty dla wszystkich, aby każdy kto będzie go czytał widział co dokładnie robię w Internecie. Moje firmy, moje strategie i moje dochody – wszystko tutaj, w jednym miejscu, abyś zobaczył jakie internet daje możliwości. Nie chcę pokazywać swojego sukcesu – na pewno to nie jest moim celem.  Jeżeli jesteś już w trakcie tworzenia biznesu w Internecie, mam nadzieję, że moje doświadczenia – zarówno moje zwycięstwa i moje błędy – pomogą Ci osiągnąć swoje cele.

Jeśli jeszcze nie rozpocząłeś tworzenia własnej firmy w Internecie, ale o tym myślisz, możesz zobaczyć jak ja to robię. Zobaczyć w co jestem zaangażowany i jakie podejmuję decyzje na własną rękę, bez konieczności płacenia komuś i sam dzięki temu będziesz mógł zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i czasu przy tworzeniu własnego internetowego biznesu.

Jak często mówię „czuję, że jestem manekinem do testów dla osób, które rozpoczynają własną działalność online”.

Proszę, abyś zapisał się do mojego newslettera poniżej i uzyskał dostęp do ekskluzywnych strategii biznesowych online, których nie znajdziesz tutaj na blogu, a także bezpłatny dostęp do mojego eBooka Inteligentny Pasywny Dochód, a także drugiego  Jak Prowadzić Bloga i jak zarabiać na nim pasywnie, które razem zostały pobrane już ponad 3 000 razy, a także dodatkowo wyślę Ci szablon własnego zestawienia finansowego, z którego codziennie korzystam przez co nauczyłem się zarządzać własnymi finansami, bo kiedyś wydawałem więcej niż zarabiałem, a bez tego nie mógłbym być tutaj gdzie obecnie jestem!

Dołącz do mojego Biuletynu!


I wreszcie, przeczytaj uważnie:

I chcę żebyś wiedział, że nie uważam się za guru marketingu internetowego. Moje tajne techniki i rzeczy, których uczę nie są metodami na „szybkie wzbogacenie się” – a wręcz przeciwnie – jestem z dala od takich twierdzeń.

Dlatego nie będę Ci oferował płatnych konsultacji – nie dlatego, że nie chce Ci pomóc, ale ponieważ szczerze uważam, że większość informacji jakie potrzebujesz możesz znaleźć za darmo tutaj, na moim blogu lub w innym miejscu w Internecie. Jeśli potrzebujesz pomocy odnośnie rzeczy, których tutaj nie znajdujesz, po prostu użyj formularza kontaktowego i wyślij mi wiadomość e-mail, a ja się z Tobą skontaktuje tak szybko, jak tylko się da.

Zarabianie przez internet i budowanie biznesów internetowych wymaga zwłaszcza na początku dużo ciężkiej pracy, dużo cierpliwości i trochę szczęścia również, chociaż szczerze uważam, że sami tworzymy nasze własne szczęście.

Wiem, że mam inspirującą historię i jestem tutaj, aby inspirować Ciebie również, jednak chcę zrobić to we właściwy sposób. Mówię informacje wynikające tylko z mojego doświadczenia i proszę, abyś nie czuł się, że jesteś mi coś winny, ponieważ robię to od siebie. To jest mój sposób spłacania długu, który mam wobec szczęścia, jakie mi się przytrafiło.

Nie znajdziesz u mnie nachalnej sprzedaży i długich stron sprzedażowych lub naciągania na cokolwiek – tylko doświadczenie z życia codziennego i zalecenia w oparciu o własne doświadczenia z działalności online i prowadzenia blogów.

Dziękuję Ci za poświęcenie czasu na przeczytanie tej strony i mam nadzieję, że w niedługim czasie znowu odwiedzisz mój blog!

Trzymaj się ciepło!

podpis2

Dołącz do mojego Biuletynu!

 

(Visited 1 309 times, 1 visits today)
Podziel się ...
Share
Share This
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']