Mastermind

Czy nie masz wrażenia, że osiągnięcie przewagi konkurencyjnej w marketingu afiliacyjnym staje się coraz trudniejsze i co z tym wspólnego ma Mastermind?

Coraz większy popyt na działania w internecie, a z tym mnóstwo informacji w sieci powoduje, że tylko mocni osiągają wysokie wyniki, a Ci co dopiero zaczynają mają coraz mniejsze szanse na osiągnięcie wirtualnego sukcesu.

Jak wobec tego złamać kod i stać się dobrze zarabiającym marketerem afiliacyjnym?

Obecnie możesz używać internetu do projektowania swojego stylu życia i kariery pod kątem własnych zainteresowań, hobby i biznesu, które najbardziej Cię interesują.

Widzisz jakiego słowa użyłem?

Projektować!

Dokładnie, bo czasy, kiedy wchodziłeś w każdy zaproponowany Ci biznes już się skończyły. Teraz, aby zarabiać w afiliacji musisz mieć MOCNY Plan!

A taki plan trzeba zaprojektować w sposób bardzo przemyślany. Dzisiaj nie ma miejsca na jakąkolwiek pomyłkę w przygotowaniu działań budując swój internetowy biznes, a przez niego wymarzony styl życia.

Początkujący często popełniają błąd, nie zdając sobie sprawy z tego, że marketing afiliacyjny jest branżą dla ludzi. Za dużo skupienia idzie w stronę produktów i biznesu zapominając o tym co najważniejsze. Treść postów, oferty – to wszystko jest bardzo oschłe i ukierunkowane na przedmioty. Wiem, że ciężko jest to zauważyć, jeśli siedzisz codziennie w domu przed komputerem, ale uwierz mi –  ludzie są w tym biznesie najważniejsi.

Jedna rzecz, która zdecydowanie pomogła mi w osiągnięciu internetowego sukcesu było z pewnością to, że od samego początku miałem grupę osób, z którymi regularnie spotykaliśmy się w celu omawiania postępu prac, a także dzięki temu miałem stale świeże pokłady paliwa, które było moją motywacją do konsekwentnej pracy.

Mastermind…

… kluczem do efektywności!

Taki system pracy tworzy się poprzez uczestnictwo w spotkaniach Mastermind.

Grupa podobnych ludzi umawia się codziennie lub co tydzień, aby dyskutować o sprawach biznesowych. Czujesz?

Każde spotkanie kończy się nowymi pomysłami, a burze mózgów jakie wytwarzają się podczas spotkań to wartość, której nie przeliczysz na żadne pieniądze.

Wiem, że to dziwne. Dlaczego miałbyś dzielić się informacjami z osobami, które są Twoimi konkurentami? Cóż … nie możesz sobie wyobrazić wszystkiego. Pamiętaj, że jest tyle ruchu i głośności tam.

Poprzez dzielenie się radami z innymi ludźmi i odbieraniu ich od innych osób masz niezliczoną ilość okazji, aby zarobić więcej pieniędzy.

Jeśli jesteś początkującą osobą, która dopiero szuka możliwości działania i zarabiania w internecie, a dodatkowo nie dysponuje dużym budżetem to takie spotkania są dla Ciebie ogromną szansą, bo dzięki nim masz nieograniczone zasoby.

Wyobraź sobie, że masz grupę osób, z którymi regularnie się spotykasz, od których masz możliwość się uczyć i którzy motywują Cię do dalszej pracy. O ile łatwiej wtedy byłoby Ci osiągnąć sukces w zbudowaniu własnej internetowej, dobrze zarabiającej firmy?

Internet szansą na wypracowanie nowego stylu życia

Internet to niewątpliwie miejsce, które otwiera nowe możliwości wielu ludziom, którzy szukają inspiracji u osób, które już wypracowały upragniony styl życia, a teraz dzielą się swoją wiedzą przekazując ją innym, aby i oni dołączyli do tego zacnego grona.

Niestety z doświadczenia wiem, że około 95% osób, którym podoba się ten rodzaj prowadzenia życia, poddaje się i odpada po kilku miesiącach falki i zmagań uznając, że to nie działa lub, że to nie dla nich.

Skąd biorą się tak drastyczne liczby?

Otóż praca w internecie wiąże się z indywidualną pracą, z której niestety nikt nas nie rozliczy, a to oznacza, że nie widząc wyników tej pracy – szybko tracimy motywację, aby dobrnąć do mety naszych starań. Czasami jest to bardzo blisko od mety i nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego jak bardzo blisko.

Na całe szczęście jest rozwiązanie, które pozwala całkowicie zmienić ten tragiczny stan rzeczy.

Coraz więcej osób na całym świecie osiąga wysokie wyniki, bo pracując nad mocnym wizerunkiem w sieci mają możliwość uczestniczenia w grupie wsparcia, dzięki czemu mają stały dostęp do doświadczonych osób, z którymi są w stałym kontakcie, ale to co ważniejsze – wzajemnie kontrolują swoje postępy, dzięki czemu czują presję zobowiązania względem innych jej uczestników.

Największe możliwe wsparcie jakie mogę Ci dać!

Co byś powiedział, gdybyś mógł uczestniczyć w takiej grupie, która spotyka się co najmniej raz w tygodniu? Dzięki starannie opracowanemu systemowi pracy z każdym tygodniem czynisz postępy zmierzające do wypracowania stylu życia, które do tej pory było poza zasięgiem 95% osób, które podejmowały próby indywidualnej walki.

Co będziemy robić na Mastermind?

  • Opracowanie indywidualnego planu budowy marki indywidualnej w internecie;
  • Wyznaczenie zadań prowadzących do efektów budowy marki;
  • Przygotowanie modelu zarobkowego dla danej niszy wybranej przez uczestników;
  • Podział prac w tygodniowych terminach realizacji i kontroli;
  • Podział na grupy osób pracujących w jednej niszy;
  • Stworzenie duplikacyjnego systemu Mastermind dla każdego uczestnika;

Koszt uczestnictwa w spotkaniach Mastermind z Grzegorzem – 347 złotych za każdy miesiąc uczestnictwa.

Specjalna cena obowiązująca do końca grudnia 2017 roku – 147 złotych.

Nie musisz być kimś, aby zacząć, ale musisz zacząć, aby być kimś. Zaczynałeś już wiele razy?

Mówią, że nie ma nic łatwiejszego niż rzucenie palenia – przecież rzucałem już setki razy i tak samo jest z budowaniem własnego internetowego biznesu. Zaczynałeś wiele razy? Choć raz zrób to tak jak trzeba!

Powodzenia i do zobaczenia na zamkniętej Grupie Inteligentny Pasywny Dochód – Mastermind, do której dostęp mają tylko członkowie klubu Mastermind z Grzegorzem.

 

 

Share This
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet_bg']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']
[data-image-id='gourmet']