Zapraszam do RPiO z Grzegorzem

Grzegorz 2

 

RPiO to mój nowy, niesamowity cykl podcastów, który wyróżnia się tym, że składa się z Rzeczywistych Pytań i Odpowiedzi.

Przy czym Pytania pochodzą od kogoś tak niesamowitego jak Ty!

Dlaczego RPiO?

Cały czas zastanawiałem się jak rozwiązać i rozgraniczyć podcasty z pytaniami pochodzącymi od Was z moimi głównymi podcastami IPD. Wpadłem na pomysł żeby zrobić serię podcastów, które będą tylko odpowiedziami na zadawane przez Was pytania.

Każdy z podcastów w tej serii to odcinki długości 3 – 8 minut i to jest niesamowite jak bardzo dokładnie i zorganizowanie, a przy tym precyzyjnie mogę dostarczać jeszcze więcej wartości dla Ciebie i całej publiczności IPD. Plus zawsze możesz liczyć na coś nowego niemal w każdym tygodniu, a format krótkich odcinków sprawia, że łatwo Ci będzie dogodnić zaległe odcinki, które przegapiłeś.

Zadawanie pytań

Chcę pokazywać podcasty w formie zabawnej, osobistej, a jednocześnie pomocnej! Warto, abyś zadając pytanie był realny i sensowny, dobrze? Proszę używaj zdrowego rozsądku i być osobą uprzejmą w zadawaniu pytań. W ten sposób każdy wygrywa!

Oto kilka wskazówek, abyś mógł zapewnić sobie publikację, w którymś podcaście:

  • Proszę o konkretną treść pytania nie przekraczającą 1 minuty. Jeśli trochę przekroczysz to nic się nie stanie, ale trzymaj się tematu.
  • Jeśli masz własną stronę internetową i adres tej strony to masz prawo, aby powiedzieć go raz podczas nagrania. Np. „Cześć ma na imię Jurek Nowak. Prowadzę bloga o nazwie jureknowak.pl. Moje pytanie jest następujące …”
  • Niechciane, lekceważące, obraźliwe lub głęboko prywatne pytania nie będą brane pod uwagę podcastu.

Do nagrywania dźwięku używam SpeakPipe fantastyczny serwis internetowy, który pozwala każdemu zostawić wiadomość głosową za pośrednictwem Internetu. To jest jak magia, przysięgam :). Wszystko czego potrzebujesz to połączenie z Internetem i mikrofon.

Możesz w tej chwili zadać mi pytanie i sam sprawdzisz jak działa ten magiczny system:

 

Należy pamiętać, że składając pytanie za pomocą wiadomości głosowej pozwalasz mi go udostępnić publicznie w moim podcaście. Kliknij tutaj po więcej szczegółów na Warunki użytkowania.

Należy również pamiętać, że jest to niemożliwe dla mnie, aby dostać się do każdego pytania i nie mogę odpowiedzieć bezpośrednio na każde pytanie. Odpowiem na każde pytanie, ale jeśli Twoje pytanie zostało już zadane przez kogoś innego, będę musiał przejść do następnego. Przechowane podcasty to ogrom wiedzy i odpowiedzi na zadane pytania i z pewnością w pewnym momencie odpowiem już na większość pytań. No i też drugi powód to biorąc pod uwagę ilość pytań, które otrzymuję, nie będę w stanie odpowiedzieć na każde pytanie.

Grzegorz CiupekPonadto, jeśli zależy Ci na czasie to napisz do mnie bezpośrednio.

Dzięki za zrozumienie i dzięki za nagranie!

Mój newsletter i bezpłatny ebook

Zanim pozwolę ci odejść, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się z podcastu RPiO, chciałbym serdecznie zaprosić Cię do subskrypcji mojego newslettera, który jest pełen ekskluzywnych materiałów, których nie można odnaleźć tutaj na blogu lub też w żadnym podcaście.

W przeciwieństwie do innych sprzedawców internetowych, nie sprzedaję niczego na mojej liście adresowej. Używam jej tylko, aby dać Ci niesamowite informacji, a nawet móc współpracować z Tobą w odpowiednim czasie. Możesz zrezygnować w każdej chwili, ale obiecuję, że nie będziesz rozczarowany.

 

ipd 3dJako podziękowanie, otrzymasz natychmiastowy dostęp do mojego bardzo popularnego eBooka  Inteligentny Pasywny Dochód – jest to najbardziej kompleksowy przewodnik o tym jak publikować swoje produkty i zautomatyzować działania w internecie i który jest dokładnym przewodnikiem o tym jak mam zacząć w  biznesie internetowym. Został on pobrany ponad 2.000 razy, a ludzie zaoferowali mi pieniądze za niego po jego przeczytaniu, ale zdecydowałem, że zawsze będzie darmowy.

Wystarczy, że podasz swoje imię i e-mail poniżej, a otrzymasz kopię tego niezwykłego eBooka od razu.

Dołącz do mojego Biuletynu!

 

Grzegorz Ciupek


(Visited 701 times, 1 visits today)
error: Content is protected !!
Share This