IPD 005: Wywiad o biznesie prowadzony przez Twórcę programu „Niebanalne Rozmowy o Biznesie” Artura Wiktora

Podziel się ...
Share

Podcast: Inteligentny Pasywny Dochód

Niebanalne Rozmowy o Biznesie – Wywiad Grzegorz Ciupek „Zawsze daje z siebie 100%!”

Bardzo się cieszę, że mogłem wziąć udział w jednym z odcinków tego fantastycznego i niosącego wielu ludziom wielką wartość programu.
Koniecznie przesłuchaj całości, a najlepiej zajrzyj do Samego Artura, aby nie tylko słyszeć, ale też widzieć to co mamy do przekazania dla Was :)

Podcast: Otwórz w nowym oknie | Pobierz na dysk  (Długość: 23:13s – 31.34MB)

Subskrybuj: iTunes | Android | RSS

Inteligentny Pasywny Dochód

Witam Cię na stronie mojego czwartego Podcastu poświęconemu dochodom pasywnym.

Grzegorz 4Kolejny podcast to wiedza o budowie biznesów i bardzo dziękuję Arturowi za to, że postawił zaprosić mnie do swojego programu, abym podzielił się swoimi doświadczeniami związanymi z budową internetowych biznesów.

Z tego podcastu poznasz trochę mojej historii i dowiesz się dlaczego determinacja jest ważna kiedy decydujesz, że od tej chwili Twoje życie będzie zależało tylko od Ciebie.

Bardzo serdecznie zapraszam Cię do wysłuchania :)

Oto co Artur napisał na swoim kanale:

„Grzegorz Ciupek to niewątpliwy prekursor Marketingu Internetowego! Zerknij na jego stronę www.grzegorzciupek.pl

Jego długoletnie doświadczenie w Multi Level Marketing (MLM) zaowocowało szerokim doświadczeniem, którym dzieli się na co dzień. Praktycznie wszystkie osoby, które znam i które poznały Grzegorza Ciupka uznają go za wartościowego lidera, który pomaga wznieść swój biznes online na najwyższe szczeble.

Świetny nauczyciel marketingu i budowania wizerunku. Grzegorz wyznaje zasadę „Zawsze buduj własny wizerunek, a nie wizerunek danej firmy”. W 100% zgadzam się ze słowami Grzegorza, ponieważ ludzie idą za Tobą, a nie za firmą jaką promujesz. W każdym projekcie mogą pojawić się problemy, dlatego jeśli budujesz własny wizerunek wygrywasz na starcie.

 

 

Grzegorz Ciupek założył spółkę SERVAQ, która oferuje praktyczne narzędzia marketingowe. Pamiętaj! Nie ważne jaki biznes promujesz, narzędzia ZAWSZE Ci będą potrzebne. To właśnie odpowiednie narzędzia pozwalając zautomatyzować biznes online i zbudować solidny wizerunek w sieci. Servaq to połączenie niezbędnych narzędzi marketingowych wraz ze szkoła biznesu. Dzięki szkoleniom zawartym w pakiecie nie zostajesz sam! Od początku współpracy z firmą Servaq zostajesz prowadzony za rączkę.

W tej chwili Grzegorz Ciupek doszedł do kilku spółek: Guarium, Exclusive Marketing, Professional Internet Marketer, Fast Profit, MSGAIN oraz fundacja Spread Your Wings. Dzięki nim otrzymasz pełne wsparcie w budowaniu biznesu przez Internet.

Grzegorz Ciupek jest świetnym przykładem na to, że z „przeciętnego Kowalskiego” można osiągnąć naprawdę dużo, pomagać innym i przy okazji czerpać z tego korzyści

Polecam każdemu współpracę z Grzegorzem Ciupek! Nie żałuję, że poznałem tego człowieka i działam z nim do dziś!

Jestem przekonany, że po obejrzeniu wywiadu otrzymasz mnóstwo wskazówek, które możesz wdrożyć u siebie. Jeśli natomiast uznasz, że zawarta tutaj wiedza jest wartościowa to
subskrybuj mój kanał (kliknij subscribe). Dzięki temu będziesz na bieżąco i otrzymasz w pierwszej kolejności informacje o nowych nagraniach.”

Gdzie znajdziesz więcej wywiadów Artura?
Blog i Strona: www.arturwiktor.eu
Kanał YouTube: www.youtube.com/channel/UCxt2GMS7-A6anx28yFg87rg
Wesprzyj mnie na: www.patronite.pl/arturwiktor
Zaproś mnie na Facebook: www.facebook.com/artur.wiktor
Obserwuj na Instagramie: www.instagram.com/arturwiktor

 

Napisz co najbardziej podobało Ci się w wysłuchanym wywiadzie i dołącz do dyskusji.

Kliknij prawym przyciskiem, aby ściągnąć podcast jako plik Mp3

Masz pytanie? Zostaw mi głosową wiadomość!

Jeśli masz jakieś pytanie i chciałbyś mi je zadać osobiście to możesz nagrać wiadomość poprzez specjalnie przygotowaną stronę, która umożliwia zadawanie głosowych pytań wykorzystując mikrofon Twojego komputera. Pamiętaj, że jedna wiadomość może mieć maksymalnie 90 sekund (jeśli chcesz – możesz nagrać więcej wiadomości :) )

Jeśli podczas nagrania chcesz podać adres swojej strony internetowej to podlinkuję go przy podawaniu źródeł i opisu, a także jeżeli użyję tego pytania w następnym podcaście to wszyscy moi czytelnicy usłyszą adres Twojej strony.

Również proszę Cię o komentarz. Napisz proszę, czy podobał Ci się ten odcinek podcastu. Chętnie z Tobą podyskutuję i odpowiem na ewentualne dodatkowe pytania, które pojawią sie komentarzach tego postu.

Skąd pobrać podcast

Podcast jest dostępny dla Was w wielu miejscach:

Dziękuję i pamiętaj o podzieleniu się swoją opinią w komentarzu poniżej:)


(Visited 306 times, 1 visits today)
Podziel się ...
Share

Skomentuj:

komentarzy

Author: Greg

Od lat Grzegorz skutecznie pomaga wielu ludziom budować internetowe biznesy, które generują pasywne dochody. Pasjonuje się automatyzacją w biznesach i jest autorem książek o tematyce tworzenia firm w internecie. Osobiście nadzoruje prace swoich podopiecznych, dzięki czemu mogą cieszyć się nieprzeciętnymi wynikami. Na blogu Inteligentny Pasywny Dochód za pomocą wpisów i podcastów dzieli się swoja wiedzą, aby inni mogli z niej korzystać realizując swoje zamierzone cele.

Share This Post On
468 ad
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
0
Would love your thoughts, please comment.x
Share This