Strony internetowe – Czy twoja firma ich potrzebuje w 2019?

Podziel się ...
Share

Czy potrzebujesz strony internetowej dla firmy w 2019?

Jeśli kiedykolwiek zajmowałeś się biznesem i chciałeś rozszerzyć swoją działalnośc w internecie, na pewno słyszałeś, że koniecznie potrzebujesz strony internetowej by osiągnąć sukces. Ale czy nadal tak jest? Czytaj dalej, żeby się dowiedzieć.

programowanie strony

Plusy posiadania strony internerowej

Powiedzmy, że jesteś właścicielem firmy i chciałbyś pokazać w internecie, że Twój biznes jest profesjonalny. Chcesz, by ludzie znaleźli Cię, skontaktowali się z Tobą i stali się Twoimi klientami. Strona internetowa jest jak Twoja wizytówka i internetowa recepcja. Obecność w sieci jest kluczowa do promowania firmy, ponieważ tradycyjne media nie są tak popularne jak kiedyś. Pomyśl, kiedy ostatni raz kupiłeś papierową gazetę i z uwagą przejrzałeś ją całą (razem z ogłoszeniami)? Jeśli weźmiemy pod uwagę telewizję, coraz mniej ludzi ją ogląda, a jeszcze mniej ogląda reklamy. Promowanie firmy w konwencjonalnych mediach jest drogie i niezbyt efektywne. Tworzenie strony w sieci brzmi bardziej rozsądnie, ale ja uważam, że trzeba pójść o krok naprzód!

Smierć stron internetowych

No dobrze, skoro prowadzenie strony jest takie potrzebne, to dlaczego powinniśmy z niej zrezygnować? Strony internetowe mogą być nieuporządkowane i mylące, ponieważ zawierają różne menu, wiele zakładek, przycisków, i kategorii. Informacje o Twojej firmie są rozłożone w wielu miejscach i kontakty nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Więc jaką masz alternatywę? Polecam lejki sprzedażowe, czyli coś, co pomoże Twojemu biznesowi rozkwitnąć lepiej niż jakakolwiek strona!

Ale czym są te lejki?

Lejek sprzedażowy, to akcja marketingowa, która prowadzi klienta bezpośrednio do sprzedaży poprzez strategię krok po kroku. Daje to klientowi spersonalizowane doświadczenie i skupia się na zadowalaniu go dzięki stopniowemu dodawaniu wartości do oferowanych usług w każdym kroku lejka. Jak to działa? Ludzie zapisują się do Twojej listy mailingowej i otrzymują maila z ofertą kupna. Jeśli z niej skorzystają, dostaną następną, powiększoną o dodatkową wartość. Na przykład: prowadzisz salon piękności i oferujesz potencjalnym klientom 25% zniżki na manicure jeśli zapiszą się do Twojej listy. Otrzymują później kupon na maila i jednocześnie ofertę kupna zestawu kosmetyków. Jeśli dokonają zakupu, za jakiś czas otrzymają następną, szerszą ofertę. Jeśli nic nie kupią, otrzymają kolejną ofertę kupna wcześniej wspomnianych kosmetyków.

Jak stworzyć taki tunel? ClickFunnels.

Pewnie myślisz, że do stworzenia własnego lejka potrzebujesz doświadczenia i umiejętności programowania. Niekoniecznie, ponieważ istnieje wygodne narzędzie, które umożliwi Ci zbudowanie lejka od podstaw, bez żadnej wcześniejszej praktyki.

ClickFunnels to usługa, gdzie z łatwością stworzysz własne lejki sprzedarzowe. Menu jest intuicyjne, przyjazne dla nowicjuszy i posiada mnóstwo interesujących wzorów do wyboru. Znajdziesz tam wiele video poradników, wskazówek, oraz poradników krok po kroku. Serwis jest dostępny dzięki płatnej subskrybcji, jednak teraz możesz wypróbować usługę bezpłatnie przez 14 dni.

strony internetowe

Co sprawia, że lejek jest lepszy od strony internetowej?

Jak już wspomniałem, lejek daje Twoim klientom wspaniałe doświadczenie dopasowane do ich potrzeb, ponieważ komunikacja jest skierowana do nich bezpośrednio. Poprzez otrzymanie idelanie zaprojektowanych maili, dostają oni wszystkie potrzebne informacje, których nie muszą szukać na stronie. Poszukiwanie informacji pożera czas i może być zniechęcające do zakupu. Lejki są skupione precyzyjnie na jednej rzeczy (na przykład sprzedaż) i to sprawia, że są takie wspaniałe. Klient dostaje wachlarz ofert i szansy na nabycie czegoś jest znacznie większa z Twoją opieką. Przekonany? Spóbuj!


(Visited 101 times, 1 visits today)
Podziel się ...
Share

Skomentuj:

komentarzy

Author: Greg

Od lat Grzegorz skutecznie pomaga wielu ludziom budować internetowe biznesy, które generują pasywne dochody. Pasjonuje się automatyzacją w biznesach i jest autorem książek o tematyce tworzenia firm w internecie. Osobiście nadzoruje prace swoich podopiecznych, dzięki czemu mogą cieszyć się nieprzeciętnymi wynikami. Na blogu Inteligentny Pasywny Dochód za pomocą wpisów i podcastów dzieli się swoja wiedzą, aby inni mogli z niej korzystać realizując swoje zamierzone cele.

Share This Post On
468 ad
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
0
Would love your thoughts, please comment.x
Share This