Cloud Token

Podziel się ...
Share

Cloud Token

To aplikacja na smartfon, która pozwala nam przechowywać kryptowaluty, oraz daje nam możliwość zarabiania pasywnie od 6% do 12% miesięcznie za pomocą Jarvis AI.

Aby rozpocząć przygodę z Cloud Token kliknij tutaj!

Cloud Token

Jak działa Cloud Token?

Cloud token jest portfelem walutowym, dzięki któremu możemy przechowywać nasze kryptowaluty w jednym miejscu na naszym smartfonie. Aplikacja jest dostępna na IOS i Android. Cloud Token został zaprojektowany przez singapurskiego wykładowcę i matematyka. Opiera on się o oprogramowanie Jarvis AI, które pozwala nam zarobić ~10% miesięcznie.

 

W portfelu możesz przechowywać 7 rodzajów kryptowalut. Należą do nich: BTC, ETH, Tether, LTC, BCH, DOGE i TUSD. Na Cloud Tokenie można zarabiać na dwa sposoby przez polecanie, gdzie wymagane jest min. 500USD w którejś z wymienionych kryptowalut. Lub zarabianie na arbitrażu, który generuje nam od 6-12% dochodu miesięcznie. Jest to około 0,2-0,4% dziennie.

Jarvis AI

Oprogramowanie Jarvis AI jest botem traidingowym arbitrażowym kryptowalut. Obraca on krypotwalutami jednocześnie na 10 różnych giełdach.

Czym jest arbitraż?

Arbitraż to jednoczesne kupowanie i sprzedawanie aktywów na różnych rynkach, w taki sposób by skorzystać z różnicy cen między tymi rynkami. Kieruje się on zasadą kupić taniej sprzedać drożej.

Aby rozpocząć przygodę kliknij tutaj!

 

Cloud Token Rogue

Najprościej opisując Projekt Rogue jest loterią. Jednak nie jest ona zwykłą loteria. Projekt Rogue oferuje nam gwarantowany zwrot pieniędzy w ciągu następnych 30dni od losowania, jeśli nie wygramy.

W loterii bierzemy udział za pomocą waluty DAI która warta jest 1dolara. Nastomiast minimalny udział w loterii to jeden blok, składa on się z 10 DAI czyli 10dolarów. Do wygrania jest około 1000 dolarów wypłacanych w CTO.

Ponad to wszystko Ronald Aai czyli właściciel Cloud Tokena  tworzy projekt Cloud Token Travel, który ma nam umożwilić płacenie za hotel linie lotnicze i wiele innych, właśnie w CTO.

Cloud Token to SCAM?

 

Wiele osób uważa że Cloud Token to scam.. Jednak staramy się analizować każdy taki projekt i w tym widzimy spory  potencjał. Dlaczego projekt, który już jest tak rozbudowany i dalej się rozwija miałby zostać zamknięty z dnia na dzień?  Na to pytanie każdy powinien sobie sam odpowiedzieć. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych inwestycji w kryptowaluty jaka istnieje na tym momencie na rynku.

 

Dlaczego warto się zdecydować?

 

Praca z programem nie należy do najtrudniejszych, lecz przed przystąpieniem do projektu należy zgłębić swoją wiedzę w dziedzinie kryptowalut. Aplikację można w szybkim tempie pobrać na swój telefon i rozpocząć inwestowanie pasywne. Atutem inwestorów będzie w tym przypadku cierpliwość, ponieważ zbyt szybkie ruchy w aplikacji mogą zakończyć się fiaskiem.

Warto zdecydować się na Cloud Token, ponieważ zarabia się na tym całkiem dobre pieniądze, a przy okazji nie trzeba wkładać zbyt dużej dawki energii w ten proces.

Podsumowując Cloud Token to dobra inwestycja dla początkujących osób, które zgłębiają techniki inwestowania w kryptowaluty. Dlaczego? Ponieważ jest on łatwy w obsłudze i zrozumieniu. Dostępny jest z poziomu aplikacji z bardzo prostym interfejsem.

Aby rozpocząć przygodę  kliknij tutaj!

Dziękuję Ci za poświęconą uwagę. Mam nadzieje że znalazłeś informację, których szukałeś. Jeżeli jesteś zainteresowany tematyką kryptowalut nie zapomnij zapisać się do newsettera. Zachęcam Cię także do zapoznania się z innymi naszymi postami.

Miłego dnia!  Życzą Ted&Greg


(Visited 104 times, 1 visits today)
Podziel się ...
Share

Skomentuj:

komentarzy

Author: Ted

Share This Post On
468 ad
error: Content is protected !!
Share This