Ciupek Capital Coin (CCC) – wartość marki inwestycyjnej

Podziel się ...
Share

Wszyscy znamy takie platformy handlowe jak Amazon, eBay, Aliexpress czy Allegro. W rzeczywistości każda z tych platform jest własną marką, która skupia zarówno kupujących jak i sprzedających generując miliardowe obroty w branży e-Commerce. Na rynku istnieje również wiele platform, które umożliwiają założenie własnego sklepu internetowego, dzięki którym w łatwy sposób możemy stać się właścicielem nowej marki, w której klienci robią zakupy, a my zarabiamy na marży ze sprzedaży takich produktów we własnym sklepie, a najlepiej kiedy nabywamy taki sklep, który generuje już miesięczne zyski.

To co wyróżnia Tokeny Ciupek Capital Coin to ich ulokowanie w takich częściach projektów budowanych przez Grzegorza Ciupka, które bezpośrednio dla ich posiadacza dają korzyści w postaci nabywania przedmiotów, które generują dla nich rzeczywiste zyski lub dzięki nim mogą otrzymać dostępy do zamkniętych grup społeczności, w których otrzymują materiały, narzędzia i informacje pomocne przy rozwijaniu danego projektu biznesowego w wielu krajach na międzynarodowym rynku.

Charakterystyka

Tokeny Ciupek Capital Coin bazują na sieci Ethereum w standardzie ERC 20, czyli najpopularniejszym i najczęściej wybieranym standardem ze względu na popularność, szybkość i stabilność działania sieci Ethereum.
Ilość tokenów została ograniczona do zaledwie jednego miliona sztuk, aby nadać im prestiżowego znaczenia, a przede wszystkim zapewnić ciągłą przewagę popytu nad podażą. Oficjalna cena początkowa tokena CCC na giełdzie:
0,01$ – przybliżona wartość do kursu Ethereum ETH z dnia rozpoczęcia listowania CCC.

Innowacja

Mało, które tokeny dają wartość w postaci efektów, albo użyte są do nabywania lub zamiany na rzeczy lub produkty, które dają finansowy efekt dla ich posiadaczy. Zastosowanie tokenów CCC polega na wymianie ich na wartościowe, dające rzeczywiste efekty produkty, bądź usługi, które pozwalają zwiększyć przepływy finansowe przy czym same w sobie nie gwarantują niczego czyli nie stanowią gwarancji żadnych zysków i nie mają pokrycia w jakichkolwiek udziałach. Ich zastosowanie ogranicza się do wyselekcjonowanych programów partnerskich, projektów biznesowych i możliwości uzyskania w nich pasywnych dochodów.

Potencjał projektu

Ilość osób biorących udział w programach partnerskich lub szukających możliwości biznesowych związanych z dochodem pasywnym i aktywnie w nich uczestniczących sięga 13500 w naszym kraju, ponad dwa miliony w Europie i około 10 milionów na całym świecie. Zakładając, że do jednego programu przystąpi tylko 100 osób i każda z nich będzie chciała uruchomić rotator o wartości 10$ w każdym tygodniu to daje 4000 $ miesięcznie w przeliczeniu na aktualny kurs nabycia tokenów CCC na giełdzie potrzebnych do uruchomienia rotatora i reklam. Takich programów, w których tokeny CCC będą jedynym sposobem podpięcia rotatora będzie conajmniej 5.  Oznacza to, że gdyby wszystkie tokeny trafiły na giełdę to ich rzeczywista wartość wynosiłaby 0,02$ czyli o 100% wyższa niż cena po jakiej token będzie listowany w pierwszych dniach, a takiej rzeczywistej wartości wykorzystania nie osiągnął jeszcze żaden token w historii.

Branża e-Commerce generuje ponad 40 mld złotych obrotu w PL. Oznacza to, że na 26 tysięcy sklepów w naszym kraju każdy z nich średnio generuje około 10 000 zł obrotu dziennie.
Jeśli na giełdzie sklepów za pomocą tokenów CCC będzie można kupić dochodowe sklepy za dziesięciokrotność ich zysku miesięcznego to każdy taki sklep generujący powyżej
1000 zł zysku wystawiony zostanie na giełdzie sklepów za minimum 10 000 zł po aktualnym kursie CCC.

Funkcje tokena CCC

Jednym z przykładowych funkcji tokenów CCC jest udział w Liderskich grupach biznesowych. W zamian za tokeny ich posiadacze otrzymują stronę www z własnym linkiem partnerskim, spersonalizowaną instrukcję rejestracji w takim programie, a także możliwość promocji takiej strony za pomocą reklam sponsorowanych.

Podstawowe informacje

Nazwa tokena:
Ciupek Capital Coin

Oznaczenie: CCC

Standard: ERC 20

Typ: Utility token

Adres kontraktu:
0x0bc2149d073f62510c99d908f52d0d703da1f135

Całkowita podaż:
1 000 000 CCC

Dostępne na giełdzie Kanga Exchange:
kanga.exchange/market/CCC-ETH

Grupa na telegramie z informacjami o tokenie:
t.me/CiupekCapitalCoin

Przykładowy PLAN DZIAŁANIA na jednej z takich grup przy wykorzystaniu tokenów CCC:

Od momentu pojawienia się na grupie Liderskiej, każda osoba decyduje w jaki sposób chce działać i z jakich możliwości korzystać.

  • Udział w grupie Liderskiej każdego programu w jakim działamy to koszt 10$ miesięcznie na utrzymanie rotatora i rozwój narzędzi. Opłacamy to w tokenach CCC o równowartości 10$ licząc po kursie z momentu opłaty.
  • Opłatę dokonujemy na portfel: …..…
  • Po dokonaniu jednorazowej opłaty otrzymujesz stronę z własnym numerem ID Referral i możesz samodzielnie zacząć promować system (pamiętaj, że naliczenia od osób, które wpisują się z Twojego linku będą przydzielane tylko jeśli na Twoim portfelu znajduje się minimum 500$, a zalecane jest 600$ i monitorowanie czy zmiany kursu nie wpływają na zejście poniżej tego progu)
  • Otrzymujesz możliwość dołączenia do rotatora, na który sprowadzamy duży ruch dzięki czemu z Twojej strony pojawiają się nowe rejestracje z różnych krajów. Aby dołączyć do rotatora potrzebujesz mieć na portfelu zdeponowane wymagane 500$ i za każde 1 miejsce w rotatorze przelewasz na numer portfela ………………….… odpowiednik 10$ w tokenach CCC w każdym tygodniu wypuszczania reklam.
  • Nadzorujesz czy nowe osoby dołączyły do grupy Liderskiej, cieszysz się nowymi rejestracjami i coraz większym zespołem.

———————————————————————————————————————-—

Innym sposobem zastosowania tokenów CCC jest giełda dochodowych sklepów internetowych.

W systemie ECAT e-Commerce Automation ec-at.com istnieje cała sieć sklepów internetowych. Prestiżowym rozwiązaniem całego systemu jest stworzenie giełdy sklepów, które wypracowują minimum 1000 zł zysku w każdym miesiącu po odliczeniu wszystkich kosztów. Cena takich sklepów wynosić będzie dziesięciokrotność wypracowanego zysku w danym miesiącu i ustalana jest na podstawie bieżących obliczeń po każdym zamówieniu w sposób automatyczny. Aby nabyć taki sklep system zakupowy będzie automatycznie obliczał cenę sklepu na podstawie aktualnego kursu na giełdzie tokenów CCC.

Chociaż oficjalnym tokenem w całym systemie ECAT służącym do zapłaty za towary, wypłat prowizji, wypłat zarobków w sklepach, rozliczeniami z hurtowniami, czy systemem cashback dla klientów jest token GECA to jednak do kupna sklepów, które generują zyski służyć będzie prestiżowy token Ciupek Capital Coin.

Dla odbiorców

Jednym z najlepszych rzeczy jakie mogą nas spotkać w życiu to odpowiednie programy biznesowe i narzędzia jakimi możemy posługiwać się, aby nasze życie nabrało sensu i pozwoliło nam osiągnąć taki poziom, aby się nim cieszyć z najbliższymi dla nas osobami.

Tokeny Ciupek Capital Coin są jednym ze sposobów, aby otrzymać narzędzia do lepszej przyszłości – przyszłości pasywnego dochodu!

Szacuję, że po około roku tokeny Ciupek Capital Coin powinny osiągnąć cenę ponad 100$ za sztukę ze względu na ich bardzo małą podaż, a na przełomie lat – no cóż – zobaczymy.

Powodzenia i samych sukcesów.

 


(Visited 632 times, 1 visits today)
Podziel się ...
Share

Skomentuj:

komentarzy

Author: Greg

Od lat Grzegorz skutecznie pomaga wielu ludziom budować internetowe biznesy, które generują pasywne dochody. Pasjonuje się automatyzacją w biznesach i jest autorem książek o tematyce tworzenia firm w internecie. Osobiście nadzoruje prace swoich podopiecznych, dzięki czemu mogą cieszyć się nieprzeciętnymi wynikami. Na blogu Inteligentny Pasywny Dochód za pomocą wpisów i podcastów dzieli się swoja wiedzą, aby inni mogli z niej korzystać realizując swoje zamierzone cele.

Share This Post On
468 ad
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
0
Would love your thoughts, please comment.x
Share This